Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy csinaljam hogy elmondjam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TwinKie02 kérdése:

Hogy csinaljam hogy elmondjam neki hogy már jó volna azert dugni is valamikor?

Figyelt kérdés
19 vagyok még szűz sajnos, mit csinaljak ? Meghívjam magamhoz vagy hozzajuk hivassam be magam vagy mi legyen hogy azert sor kerüljön már rá valamikor mert bele beletudnék kezdeni meg minden de hàt kocsiba nem akarom így elsőre meg ha benne is lenne (lány 18 elegge finom azert is felek picit hogy beégek de már csinalok ilyen önkontroli tréningeket meg pélóba nem vagyok valami nagy 13cm sajnos de mar elfogadtam magam ,de nyalni azert tudok rendesen az előny lehet a pélo miatt? Meg sokan mondjak hogy nem baj hogy megkora csak hasznalni tudja azt hogy ertik a gyakori pozvaltassal vagy hogy?

2016. ápr. 26. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy csinaljam hogy elmondjam neki hogy már jó volna azert dugni is valamikor?"


Te ilyen stílussal ne csodálkozz, hogy még nem került rá sor!

2016. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tehát most akkor ez a lány a barátnőd, vagy egy random csaj, akit meg akarsz dugni? Ha tudod, hogy jól nyalsz, akkor volt már valamilyen szexuális élményed, hogy lehet mégis, hogy ennyire töketlen vagy és nem megy egyedül a dolog, vadidegenektől kell tanács?

Amúgy meg igaza van az elsőnek, borzasztó a stílusod, így nyilván senki se hajlandó veled lefeküdni.

2016. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
csak használjatok óvszert, könyörgöm...
2016. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem a baratnőm meg nem jelentettük ki talalkozgatunk smárolunk beszélgetünk írunk egesz nap reggeltől estig mindennap folyamatosan csak nem vagyok biztos benne mert massal is ír , de nem annyit mint velem . Sajnalom ezt a megfogalmazast csak nem tudtam hogy tegyem fel azt akartam kerdezni hogy hozzam a tudtara hogy szeretnem már és ő mit szolna hozza egyaltalan
2016. ápr. 26. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Hívd el magadhoz kezdjetek elsmárolni meg minden aztán nyúlj be neki a bugyijába.

Abból majd kiderül, h akarja e vagy sem.

De ha nagyon jó vagy és a csaj teljesen ki van tőled már.

Lazán rántsd le róla a bugyit attól már nem fog viszakozni :D :D

2016. ápr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!