Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pénisznagyobbítás természetesen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénisznagyobbítás természetesen?

Figyelt kérdés
Tudtok valami növényt, vagy valamit ajánlani amivel tabletták nélkül nőni fog? Lehet torna is, de akkor linkkel együtt.

#növény #torna #pénisz #nagyobbítás #természetese #ohne tabletta
2016. ápr. 26. 17:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
utolsó, attól hogy te nem ismered miért lenne hülyeség? amúgy nem kötött életkorhoz, mivel teljesen természetes dolgról van szó, tehát semmiféle veszélye nincs. ez nem egy gyógyszer vagy csoda.tabletta, hogy mellékhatása vagy veszélye legyen. a csalánt egyébként másra is használják a teáját pl vízhajtónak, vagy az izületek bedörzsölésével izületi problémákat orvosolnak. senkinek semmi baja nem lesz akárhogy is használja, akárhány évesen. egy próbát mindenképpen megér, veszteni valója szerintem nincs vele.
2016. ápr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
szerintem csak trollkodik az előző, ott fogod összeszarni magad, ahogy hozzáérinted a farkadhoz a csalánt... ő már előre röhög ezen szerintem
2016. ápr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Erekció. Attól megnő.
2016. ápr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sárgarépa. (Jol hozzákötözve!!!)
2016. ápr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
na a 10-es linkre kíváncsi vagyok :)
2016. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Valami torna esetleg?
2016. ápr. 27. 14:51
 17/17 anonim ***** válasza:
ha ennyire agyhalott vagy szerintem hagyjad az egészet
2016. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!