Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pénisznagyobbítás természetesen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénisznagyobbítás természetesen?

Figyelt kérdés
Tudtok valami növényt, vagy valamit ajánlani amivel tabletták nélkül nőni fog? Lehet torna is, de akkor linkkel együtt.

#növény #torna #pénisz #nagyobbítás #természetese #ohne tabletta
2016. ápr. 26. 17:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%
Verd csalánnal... megnő és szép piros lesz... :D
2016. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
csalánnal ütögesd meg
2016. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
basszus menj már XDDDDDD egyszerre
2016. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
el poénkodtok a dolgon, de a csalán tényleg hatásos. naponta érdemes friss csalánlevéllel végig dörzsölni a péniszt és 2-3 hét után már látható eredménye is van. nem azt mondom hogy csodaszer de hatásos, 2-3 centit simán segít egy 3 hónapos kúra
2016. ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Megszenved tőle az ember?
2016. ápr. 26. 17:23
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
figyelj, nem a legkellemesebb az igaz, de simán kibírható. ennyit viszont bőven megér: természetes, egészséges, hatásos. arra figyelj, hogy ne útmenti csalánból szedjél hozzá leveleket, hanem valami utaktól, forgalomtól távolabbi helyeken, ahol nem poros, füstös a levegő és a növényzet. inkább a nagyobb öregebb levelek az alkalmasak, mert jobban koncentrálódnak bennük a hatóanyagok. szép tiszta, egészséges leveleket szedjél hozzá. leszedsz egy nagy marékkal, alaposan bedörzsölöd a tövétől a makk hegyéig. én esténként csináltam alkonyat felé. ez azért voltjó, mert eleve elhagyatott helyen szedtem a csalánt + a szürkület is a segítségemre volt, így ott helyben elvégeztem a "kezelést" nem látott senki, nem volt kellemetlen magyarázkodás hogy minek a csalán stb
2016. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi, csak nagyon nincs a környéken. Lehet termeszteni kellene. Még tudsz/tudtok valamit ajánlani?
2016. ápr. 26. 17:40
 8/17 anonim ***** válasza:
más megbízhatót én nem tudok. neten találsz mindenféle rissz-rossz ázsiai "csodaszereket" de én azokat be nem venném, ki tudja miből készítik. még az kell hogy megbetegdjek egy valójában hatástalan vacaktól...
2016. ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Tablettákat, meg ilyeneket nem is szedtem volna be. Az egészségem fontosabb. Tudtam hogy van természetesebb is, ezért kérdeztem. Neki vágok a köves útnak, hegynek felfelé :D. Hány éves kortól ajánlott? Ajánlom akkor másnak is.
2016. ápr. 26. 17:54
 10/17 anonim ***** válasza:

a világ legnagyobb fóruma ebben a témában, több százezer poszttal, hozzászólással és regisztrált taggal

[link]

ennél jobbat nem nagyon találsz, itt mindenki leírja a nála bevált tornákat, kütyüket amik hoztak egy pár centit

viszont 12 centisből senki sem csinált még 20-ast, arra azért számíts. 3-4 centi a nagyon max minden ilyen nyújtós dolognál.

(csak a huzamosabb, több hónapig tartó nyújtás működik, akár torna, akár készülék, ez a csalános hülyeség szerintem...)

2016. ápr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!