Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nálatok mi számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nálatok mi számít perverznek?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt a párommal. Mindig azt mondja hogy imádja hogy ilyen kis perverz vagyok, és nagyon élvezi velem a szexet. Viszont szeretném Őt meglepni, de kezdek kifogyni az ötletekből. Segítenétek, nektek mi tetszene? Hátha kapok valami jó kis ötletet :)
2016. ápr. 22. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Többet is tudnék írni, csak ahhoz tudni kéne, hogy mi az amit már próbáltatok...


Nálam a BDSM pl. eléggé bejön... meg a fétis dolgok


24/F

2016. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A bdsm nekünk is, meg is határozza a kapcsolatunk, de nem feltétlenül kell ehhez kapcsolodnia az ötleteknek :)
2016. ápr. 22. 11:13
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Strandpapuccsal szétpaskolni a partner hátsó felén a híg barna ürüléket, hogy szabatosan fogalmazzak. Nekem ez már perverz.
2016. ápr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Remélem találsz valakit akivel kipróbálod. Csak mosakodási lehetőség is biztosított legyen.
2016. ápr. 22. 12:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok


A bdsm meghatározza a kapcsolatotokat, és még extra ötleteket akarsz... ez már önmagában főnyeremény típus, de azért írok ötleteket


Mellesleg te vagy a domina vagy a sub?


Na de h a kérdésre is válaszoljak. A teljesség igénye nélkül. Szerintem nincs olyan h perverz max nem szokványos. Kinek kinek mi, pl:


- szex valami nyilvános helyen

- nem veszel bugyit, csak szoknyát és ezt a tudtára hozod

- kajákat enni egymásról (lehetőleg csokit vagy epret, stb, pezsgőt stb)

- fullosan beolajozni egymást masszázsolajjal és egymáson csúszkálni :)

- szerepjátékok (nővérke, tanár/diák, szobalány stb)

- fullos latex cuccban várod

- lakk tűsarkú csizma van rajtad szex közben, meg ilyenek

- kényszerszopatás/nyalatás (magyarán kikötözöd és az arcra ülsz)

- lingam masszázs, eszo, tantra (ez nem perverz semmiképp, csak ritka - annál többet kell gyakorolni)

- prosztata masszázs

- szerepcsere (beöltözteted lánynak és megdugod egy felcsatolhatóval - na ez már biztos sokaknak "perverz")


A bdsm-ben pedig szinte végtelen dolog van, amit ki lehet próbálni, preferenciától függően..


Pl.


-durvább kínzás, csipeszek, komolyabb fenekelés, pálcával

- komolyabb orgazmuskontroll (órákig izgatod és nem mehet el, esetleg napokig... vagy ő téged)

- erényövet hordani úgy h a másiknál van a kulcs (ez nagyon izgalmas része a BDSMnek, érdemes kipróbálni, nemtudom vevő vagy-e rá vagy a párod - és sokaknál ez is már extrém kategória!)

- komolyabb vagy esetleg nyilvános megalázás

- komolyabb bondage, pl. shibari, vagy sok bilincs, gúzsbakötés, szájpecek, stb.

2016. ápr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Exem (a férfi) perverz volt. Mondjuk nála ez azt jelentette, hogy pucsított, én hátra kötöttem a kezét, leszopattam egy vibrit vele, közben párszor ráütöttem a seggére, és úgy toltam be tövig neki a vibrit. Ezektől teljesen kész volt.
2016. ápr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3 -as vagyok. Én nem próbálnám ki, csak az alapkérdésre válaszoltam egy példával, amit írtam az számomra már perverz. Eszembe sincs kipróbálni.


Szerintem két külön fogalom hogy valami valóban perverz, aberrált (mint amit én is írtam) és megint más hogy valakit dícsérgetnek, hogy jajj milyen kis pervike ri&anc vagy :)

2016. ápr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!