Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bevalljam a férjemnek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam a férjemnek, hogy soha nem volt még orgazmusom?

Figyelt kérdés
Szögezzük le, hogy nem a férjem hibája. Soha senkivel nem volt és magamnak sem tudok orgazmust okozni. Csúnya hasonlat, de olyan, mint egy szexuális szorulás, érzem, hogy jönni akar, de nem jön. Ilyenkor tettetek. Már hozzászoktam, nem számít, ettől még élvezem a szexet, csak a csúcs nincs meg. Két hónapja vagyunk házasok és a férjem már sejti, mert többször rákérdezett és én hazudtam. Nem akarom megbántani és tényleg nincs jelentősége a kapcsolatunk szempontjából.
2016. ápr. 20. 16:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#9 nem kellene minősítgetni másokat. tök sok féle nő van. ez nem ilyen egyszerű, mint ahogy írod.
2016. ápr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Két hónapja vagytok házasok, de mióta szexeltek? Szerintem itt inkább ez a releváns. ;)
2016. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az mindenképp fontos, hogy ha bevallottad is valahogy tudja a férjed, hogy mi öröm akkor neked az ágyban. Legyenek módok, ahogy neked örömet tud okozni. Meg utána kezdeményezz is. Ne az legyen, hogy arra gondol, hogy neked nem jó és akkor neki sincs kedve.


De akár még jól is kijöhetsz, mert lehet figyelmesebb lesz arra, ami neked jó. Gyakrabban kérhetsz masszázst :D

2016. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én csak akkor mondanám el, ha látsz legalább valamennyi esélyt arra, hogy közös "munkával", terápiával mégis legyen. Ebben az esetben nyilván tudnia kell. Ha viszont úgy gondolod, hogy sehogy sem jönne össze, és gyakorlatilag lemondtál róla, akkor én megtartanám magamnak.


Végülis mit érnél el vele? Lehet, hogy megkönnyebbülnél tőle, lehet, hogy nem. A férjedet biztos, hogy a padlóhoz vágná, és bár valószínűleg hamar megtanulna vele együtt élni, hosszabb távon el tudom képzelni, hogy elhidegülést okozhat. Akármit is mondasz neki, legalább részben a saját csődjének fogja érezni, ami egyikőtöknek sem jó.


A férjedet viszont te ismered a legjobban. Kettőtök személyiségétől függően dönts.

2016. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

De én is azt mondom, hogy vállald a kockázatot és mond el. Akkor is, ha válás lesz belőle. Végül is egy ilyen kapcsolat arról is szól, hogy mutassuk meg egymásnak magunkat minél jobban, tegyük ki az asztalra, hogy ki az a lény akit itt magunk helyén találtunk.


Szerintem csak az a kérdés, hogy mi a jó módja ennek.


Meg azt azért tudd, hogy ez a másiknak nehéz lesz. A kérdés ki akarod e ennek tenni, hogy lásd elbírja e azt aki vagy.


Ha esetleg úgy döntesz nem mondod el neki, akkor viszont mond el másnak szerintem. Egy jó barátnődnek pl. Ne éld úgy le az életed, hogy teljesen bent tartod ezt a titkot.


Ami még előnye, ha elmondod a férjednek, hogy akkor bátrabban kísérletezhettek, hogy van e mód, ahogy mégis eltudsz menni. Akkor egy jó nagy súly leesik rólad. Használhattok mindenféle eszközöket is, hogy kiismerjétek a testedet. De nem vagy egyedül ezzel, ha rákeresel, akkor felmérésekben látszik, hogy vannak olyan nők, akik egyáltalán nem tudnak elmenni.

2016. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
És az egy jó első lépés volt, hogy ide megírtad. Gondolom ez sem volt könnyű.
2016. ápr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha rákérdezett, akkor már tudja.

Szóval ciki, ha nem beszélsz róla.

Az én feleségem számomra is nyitott könyv ilyen szempontból, tudom, ha jó volt neki és azt is ha nem annyira. Ha nem lenne őszinte, csalódnék benne.

43F

2016. ápr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!