Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez erkölcstelen dolognak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez erkölcstelen dolognak számít? Szégyellnem kéne magam érte?

Figyelt kérdés

templom udvarán egy padon a krisztuskereszt alatt + templom falának döntve szexelni? csak kíváncsi vagyok mások véleményére


ismerkedős privátokat NEM KÉREK



2016. ápr. 19. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem erkolcstelen, csak gyenge ertelmi kepessegekre utal. Dehat hulyek is kellenek a vilagba.
2016. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy hithű keresztény elítélne, én csak annyit mondok, hogy tartsd tiszteletben mások szent és tiszta helyeit.
2016. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Gondolom te írtad ki múltkor, hogy álló farokkal jöttél ki a templomból.

Eleinte vicces volt, de most már sok vagy.

2016. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 RRR ***** válasza:

nem


nem

2016. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én se hiszek semmibe, de mások szent helyét nem szégyenítjük meg! se templomba nem dugunk, meg a környékén se!
2016. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, te mit szólnál ha valamelyik szeretted, rokonod sírján szexelnének?


Igen, tudom, nem teljesen azonos a kettő, de nyilván érzed benne a lényeget...

2016. ápr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#3 nem én voltam, pláne, hogy lány vagyok..


#1 miért is lennék ettől gyenge értelmi képességű? :D csak valami felsőbbrendűt akartál írni gondolom. lúzi

2016. ápr. 19. 20:40
 8/15 A kérdező kommentje:
oda konkrétan senki nincs eltemetve, szerintem tök nem ugyanaz a kettő, de értem, amit mondani akarsz
2016. ápr. 19. 20:41
 9/15 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a hülye válaszolókkal. Egy jó cimborám katolikus pap és sörözés közben néha meséli , hogy bent a templomban hogy nyomja a nőket :D

Nehogy azt hidd már, hogy most is az van mint régen, hogy elrabolt gyerekeket a templom hátsó udvarán fogdosnak... bent isten házában magányos nőket döngetnek.

2016. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Isten szeret titeket, és azt hisz szeretné, hogy sokasodjatok és szaporodjatok, és a templomban közvetlen közelről adhatja áldását a kapcsolatotokra. :D


Viccet félretéve: ahogy a papok is tolják az asszonyokat a templomban, úgy mások ottani szeretkezése sem elítélendő szerintem.

2016. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!