Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek erkölcstelen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erkölcstelen?

Figyelt kérdés
szerintetek erkölcstelen ha A ember megmasszírozza B ember lábát úgy, hogy A embernek lábfétise van? De B ember erről nem tud. Ez olyan A embernek, mintha B mellét, vagy fenekét masszírozná. Lehet, hogy B ember ha ezt tudná, akkor már nem menne bele. De csak egy masszásról van szó, semmi egyébről.
2016. febr. 3. 12:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én nem tudom elképzelni, hogy ezt el lehetne titkolni. Ha lábfétise van, biztosan meglátszik rajta a vágy és az élvezet, miközben masszírozza a lábat, sőt, fel is izgul.
2016. febr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De maga az érdekelne, hogy erkölcstelen-e szerintetek.
2016. febr. 3. 12:24
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán vagy tisztában az erkölcs jelentésével.
2016. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Remélem nem fogsz kioktatni belőle.
2016. febr. 3. 12:33
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért nem írod le egyszerűen, hogy valami havercsajnál sikerült kisírni, hogy megmasszírozhasd a lábát?
2016. febr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem is erőteljes lábfétisem van férfiként. Szerintem nem gáz ez. :D De azért ne durrants oda a talpaira ;)
2016. febr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Miért lenne erkölcstelen? Felőlem a mellét is masszírozhatod, ha belemegy.


https://www.youtube.com/watch?v=KCO-SBPTF5E

2016. febr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nem lábfétises vagyok,de ezek szerint a nők lábára akar minden lábimadó élvezni?És csodálkoztok hogy nem fogadják el a nők ezt?Nekem más fétisem van,de tuti nem élveznék rá,gusztustalan!Én csak úgy szimplán játék közben egy gumiba mennék el!Szerényen-)
2016. febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8: az, hogy néha ráélvezel a nő talpaira, miért gusztustalan? A gusztustalan az, hogy ítélkezel ismeretlen emberek érdeklődéséről, amikor más nem ítélkezik feletted. Nem hinném, hog intelligens, felnőtt ember vagy. Ha a párnak jó ez, mi közöd hozzá? Vannak nők, akiknek nem tetszik, nyilván. De vannak, akik imádják, ha a talpaikat, lábujjaikat kényeztetik. Természetesen az ember hosszabb távon ilyen nő mellett köt ki, nem az előbbi típus mellett.
2016. febr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Nézd, ha A ember párja C ember, aki nemrég még úgy érzete, hogy a kapcsolatuk kezd kihűlni és a munkahelyén ráadásul D ember is csapta neki a szelet, akkor most igazán nem szólhat semmit.

Ha B ember nem tudott a lábfétisről, de pl. belement korábban egy hármasba E és F emberrel, akkor neki sincs erkölcsi alapja ilyesmin polemizálni.

G ember mondta egyszer, hogy "Semmi sem perverzió, amit mindkét fél szívesen csinál".

2016. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!