Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom megkért hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megkért hogy ne próbáljam hátrahúzni a bőrt neki a péniszén? Ez normális?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez fura... Nem mondta hogy miért?
2016. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csak annyit mondott hogy hagyjam rajta
2016. ápr. 19. 17:57
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem akarja, hogy megfázzon.
2016. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán szűkülete van.
2016. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Fitymaszűkület. Küldjed orvoshoz :D
2016. ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
lehet ez lesz a baja. köszi.
2016. ápr. 19. 18:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt dolgom ilyennel... Fitymaszűkülete van.
2016. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Legjobb barátomnak is ez a problémája de ha hiszitek ha nem 3 éve párkapcsolatban van és azt mondja tökéletes a szex... a barátnője hamar megszokta h nem csinálja neki kézzel úgy mint másnak hanem egyszerűen szájjal kényezteti és kész...


Fene tudja... én ha csaj lennék futókalandnál azért félnék h biztosan tudja-e rendesen tisztítani... de maga a szex gumiban pl. nem lehet gond... állandó kapcsolatban meg nyilván látja, tudja az ember h mennyire tisztítható a pénisze...

2016. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Fitymaszűkülete lehet. Ha az van, sajnálom. Meg kellene mutatnia dokinak, megoldják elég simán ezt. Utána sokkal jobb lesz neki.

Van olyan szülő, aki nem tudja, hogy a fiú gyerekénél erre is figyelnie kellene... :(

2016. ápr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem is fitymaszűkülete van.Nekem is az volt hat éves vette észre az orvosom megműtöttek azóta semmi bajom. Kicsit fura volt az elején hogy mosni kell de megszoktam.

14/F

2016. máj. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!