Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Havonta nagyjából...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Havonta nagyjából mennyit költetek a barátnőtökre vagy miatta?

Figyelt kérdés
Ajándékok, meglepetések, kirándulások, étterem, utazás, stb...
2016. ápr. 16. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kb 25000ft
2016. ápr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ajándékot inkább készítek, sokkal személyesebb és ráadásul kevesebb erőforrást emészt fel. Kirándulni bárhol lehet. Inkább főzök vele, mert az élvezetesebb. Most egyek egy nagy tömegben, mint inkább otthon, csak vele kettesben, úgy hogy bármiről tudok vele otthon gond nélkül beszélni? Az utazásra viszont már több megy el, mert azt mind a ketten nagyon szeretjük. És, ha már utazás, akkor kirándulás is persze.
2016. ápr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Rám 2milliót.
2016. ápr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
1500 Ft körül vannak a jobb kézkrémek, szóval annyit.
2016. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én jóformán semmi ajándékot nem kapok spontán a pasimtól, ez mit jelent srácok? fiúk erre válaszolnátok?
2016. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5# vagyok, max akkor kapnék tőle ajándékot, ha kifejezetten mondom neki hogy ezt jó lenne ha megvenné, de ilyen szinte soha nem fordul elő. Most kétségbe kéne esnem?
2016. ápr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

apróságokat max

minden más felesbe megy ...

5éve vagyunk együtt az elejétől ez a felállás

2016. ápr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, de havonta átlagban olyan 30-40 ezret. Sokat mozizunk, kirándulunk, szinte mindig viszek neki édességet ha találkozunk. Fagyi, vacsi.+ drágább ajándék alkalmakra. Ő még tanul, nekem meg elég jó állásom van.
2016. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Közös kasszán vagyunk a barátnőmmel, de pl. apróságokat (édességet mondjuk) szinte heti rendszerességgel kap tőlem, úgy értem hogy akkor, amikor nem közösen megyünk el bevásárolni. :) Amúgy szívesen megveszek neki bármit, amire futja és amit hasznosnak vélek, vagy csak szereti.
2016. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a barátnőm nem rossz állapotban lévő használt autó, hogy számoljam mennyit költök rá
2016. ápr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!