Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jó ötlet lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Ha egy olyan pasit keresnék szexkapcsolatra,aki egy kicsit rondàbb és abszolùlt nem vonz , nem szeretnék szerelmes lenni.

Csak félek érzelem nélkül mêg nem csinàltam senkivel.

Most ùgy hogy?

Jó ötlet lenne?



2016. ápr. 15. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tartós kapcsolatot kiépíteni szerelemmel az manapság büdös?

Ha normális kapcsolatot építenél ki, ott nem lenne ilyen kérdés hogy hogy elégülj ki, szerelem, stb, nem kéne félni.

De te tudod, te tested, te életed.

2016. ápr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ìrtam nem akarok szerelmes lenni az előző kapcsolatban is àtvertek nincs szüksêgem erre. Most akarom kiélni a vàgyaim ,amìg szingli vagyok.
2016. ápr. 15. 16:39
 3/11 anonim ***** válasza:

Mert rosszul választottál kapcsolatra.

Jót kell választani és nem lesz ilyen gond, erre van az ismerkedés :D csak sokan ezt kihagyják vagy siettetik.


Ami meg a kiélést illeti, hülyeduma, mit kéne kiélnie az embernek, ha alapból vágya van rá, akkor ő olyan. Nem fog az elmúlni majd egy kapcsolatban. Sőt, erősödni fog, tudományosan is már bizonyították, hogy akik "ki akarják magukat élni" azok többségében pont hogy megszokják ezt, és igényelni fogják az olyan ingereket.


De persze isten adta szabadságjogod választani a könnyebb utat. Sokan ezt teszik, nem ciki manapság.

2016. ápr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megmondanád, mi értelme lenne egy szexkapcsolatnak (értsd : élvezet, kötöttségek nélkül), egy olyan emberrel, aki egyáltalán nem vonz?
2016. ápr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

6-os tényleg nem érted??!

Olvasd el a magyaràzatot mégegyszer a kérdés alatt és értelmezd

2016. ápr. 15. 16:55
 6/11 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok, de igen megértettem. :) Az viszont rólad mond el mindent, hogy csak emiatt képes lennél valakivel lefeküdni, aki EGYÁLTALÁN nem vonz.

A probléma nem az én fejemben van ;)

2016. ápr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Bàr nem tudom ez mennyire igaz?

Azt mondjàk a jó szex előbb- utóbb úgyis érzelmeket fog kivàltani. De akkor közbe is lépek.

2016. ápr. 15. 17:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Adott egy lány, aki érzelmileg és értelmileg is egy 8 éves szintjén van és a GYK-s ocsmány lúzerek hada. Figyeljetek gyerekek, mert nagyon szánalmas végkifejleben lesz részünk
2016. ápr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon szép vagyok.

Csak dicsekedni jöttem :D

2016. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy jó ötlet lenne. Ha nem vonzódsz az illetőhöz, akkor hogy éveznéd a szexet?
2016. ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!