Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az orálra és meztelenül a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orálra és meztelenül a pettingre készen áll de a szexre nem! Wat? Ez most mi?

Figyelt kérdés

18F

Már sokszor pettingeltünk,minden alkalommal egyre kevesebb lett a ruha. Aztán eljutottunk az orálig.

Az is megvolt de ha felhozom a szexet akkor nem áll készen.

Van ilyen? Miért?

pettinget 1,5 hónap után kezdtük el,orált 2 hónap után,és most vagyunk együtt majdnem 5 hónapja és még mindig nem akar az orálon túlmenni



2016. ápr. 14. 22:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Szűz. Ezért van. Maga az aktus, sokkal intimebb és igazibb, mint a petting, az orális élvezetek. Nem igazán tudom megmagyarázni, de én és a barátom is bőven pettingeltünk már, amikor úgy döntöttem, hogy készen állok a következő lépésre.

Kérdezd meg a barátnődet, de felejtsd el ezt a felháborodott stílust. Ha kedves vagy és tapintatos, el fogja mondani mi bántja igazán, ha meg nem sikerül megértőnek lenned ő pedig nem nyílik meg, az sokat elárul a kapcsolatotokról.

2016. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
#8
2016. ápr. 14. 22:51
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy veled van de engem szeret. Ennyi.

Béla Bá' - KALAUZ 54F

2016. ápr. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A szűz lányokból két fajta van: az egyik, akinek nem esik nehezére az első alkalom és, akinek sok idő és megfelelő érzelmi töltet kell, hogy lefeküdjön valakivel. A barátnőd (és amúgy az enyém is) az utóbbi kategóriába tartozik. Ebben a tekintetben azt mondom, amit már mondtak, vagy keresel mást, vagy türelmes és tapintatos leszel és vársz.

Nálunk speciel úgy volt, hogy több mint két hónap volt mire engedte, hogy alul kényeztessem, még egy hónap mire ő is hozzám mert nyúlni, majd a negyedik-ötödik hónap küszöbén realizálódott benne, hogy ő már valóban kívánja a szexet és az ötödik hónap vége fele jutott el odáig, hogy összegyűjtse a bátorságát és bele is vágjon (ő az orált, csak a szex után merte csinálni). Nekem megérte, mert olyan odaadó lányt mint ő még, nem láttam sose :) Mostanra meg már ott tartunk, hogy szinte szexéhesebb mint én :D

Szóval ez egyáltalán nem egyedi eset. Ha úgy döntesz, hogy megvárod, akkor tényleg legyél türelmes és megértő, mert ez tényleg nagy dolog neki. Én magam elkövettem azt a hibát, hogy egy ponton túlzásba vittem a győzködést és eléggé megbántottam, akár a kapcsolatunk is rámehetett volna, te ne kövesd el ezt a hibát, ha szereted!

2016. ápr. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
43%

5 hónappal ezelőtt kellett volna gondolkodnod! Egy csajról le lehet vágni hogy megfektethető-e vagy sem.

Ez a te saját bénaságod!

2016. ápr. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%
2016. ápr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

csak én lennék ebben a helyzetben megértő és várnék rá?

látszik h nálad a testiség fontosabb mint az érzelmek, ha nem így lenne akkor vele próbálnád megbeszélni és nem itt picsogni.... 18 évesen....

23 F

2016. ápr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17-esnek igaza van.. rám is várt a barátom ameddig kellett és hidd el a szüzesség a gátlásainak oka.. ez tapasztalat :) 21L
2016. ápr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!