Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az orálra és meztelenül a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orálra és meztelenül a pettingre készen áll de a szexre nem! Wat? Ez most mi?

Figyelt kérdés

18F

Már sokszor pettingeltünk,minden alkalommal egyre kevesebb lett a ruha. Aztán eljutottunk az orálig.

Az is megvolt de ha felhozom a szexet akkor nem áll készen.

Van ilyen? Miért?

pettinget 1,5 hónap után kezdtük el,orált 2 hónap után,és most vagyunk együtt majdnem 5 hónapja és még mindig nem akar az orálon túlmenni



2016. ápr. 14. 22:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%
nem igazán értem miért,bár én akkor lépnék tőle.
2016. ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Az egyébként What de mindegy...
2016. ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Csináltunk is már ruhás dugás féleséget hogy csak az alsónemű volt rajtunk és úgy pl misszionáriusban dörgöltem neki a punciját. Már ezt is nagyon élvezte de nem értem mért nem akar tovább menni.

Még szűz de ennek szerintem semmi köze ehhez. Ja és ő 18L

2016. ápr. 14. 22:38
 4/18 A kérdező kommentje:

*dörgöltem neki a farkam a puncijának*

#2 köszi szépen,de ezt tudom.

De te nem érted az itteni nyelvjárást

2016. ápr. 14. 22:40
 5/18 anonim ***** válasza:
5%
én nem várnék rá,maszturbáljon tovább.keresnék mást.
2016. ápr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted semmi köze a szüzességhez ehhez, akkor nagyon kis buta vagy. Rengeteg gátlás lehet benne, pontosan azért, mert még szűz. Beszélgess vele őszintén, légy türelmes és megértő. Hagyd, hogy megnyíljon és elmondja mi a baj.
2016. ápr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Hát azt tudom elmondani hogy én miért nem megyek tovább ennél a barátommal. Szintén szűz vagyok, ennyi idős, jóval régebb óta vagyunk együtt mint ti. Én enyhén paranoiás vagyok ezen a téren, védekezés mellett is rettegek a terhességtől, ezen felül sokkal intimebb maga az aktus mint a sima petting, igazából nem tudom miért de nem megy. Viszont nála lehet más a helyzet, szóval mi lenne, ha mondjuk megkérdeznéd tőle mi az ő problémája:) Persze csak kedvesen és tapintatosan.
2016. ápr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Jól van a "Wat", az hollandul van, persze ezt senki nem tudja, csak otthagyni tudná a csaját mindenki. Ennyi az IQ.
2016. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem áll készen akkor ne erőltesd! Ez van... vagy vársz, vagy keresel mást. De ne tedd tönkre a jövőjét egy embernek sem.
2016. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

[link]

Parancsolsz?

2016. ápr. 14. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!