Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő megadja a facebookjá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő megadja a facebookját és a telefonszámát de később egyikre se reagál annak mi értelme van?

Figyelt kérdés

Kávézóban, plázában, strandon, utcán leszólítom őket, (tehát nem diszkóban részegen) elbeszélgetünk, röhögcsélünk. Hívom pár múlva őket, nem veszik fel a telefont, facebookon nem írnak vissza. Nagyon sokadik alkalom most már.


1. Ha nem akarnak semmit miért adnak meg 2 elérhetőséget is?


2. Ha nem akarnak semmit, miért nem törölnek végérvényesen az ismerőseik közül?


Nem tudok női aggyal gondolkodni, szóval lányok rajtatok a sor, fejtsétek ki nekem. :)


2016. ápr. 14. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne számíts sokra ha utcán, plázában csak úgy beszédbe elegyednek veled, és megadják elérhetőségeiket. Lehet sokakkal szóba állnak, nem csak veled. Feltehetően meggondolták magukat, vagy már nem emlékeznek ki is vagy (a sok közül), de nem akarnak törölni, épp mert nem tudják ki vagy, és esetleg valamiért fontos lehetsz. Ki tudja? Lehet ezek a lányok csak játszadoznak, tetszik nekik, hogy hülyíthetnek másokat...
2016. ápr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sokszor megbánják a dolgot.

Lehet valamit nagyon jól csinálsz, simán ráveszed őket, hogy megkapd a telefonszámukat, de lehet amikor haza érnek, kitisztul a fejük akkor rájönnek, hogy igazából nem akarnak semmit

2016. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja. Az lehet a kulcs, amit a 2. mond. Hogy "ráveszed" őket. És nem az van, hogy ők is meg akarnák adni.
2016. ápr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Sok estben csak azért adjuk meg, mert el akarjuk kerülni azt, hogy a pasi tovább nyomuljon személyesen, ami azért elég fenyegető és rámenős tud lenni egy bizonyos szint után (sok esetben ez inkább pánikreakció: a nő nem érzi kényelmesen magát a közeledben akármi ok miatt vagy csak egyszeráen nem érdeklődik, de nem akar goromba lenni, mert sok pasi azt nem jól viseli), így inkább megadjuk az elérhetőséget, aztán nem válaszolunk, mert az otthon biztonságában a gép előtt, telefon mögött látatlanban a pasi nem tud semmit se csinálni.

Tehát röviden: sokkal biztonságosabb, mint nyíltan elküldeni valakit, illetve sok esetben csak kényszerhelyzetből alakul ki az, hogy tényleg megadjuk a számot.


Azt nem tudom, miért nem törölnek, én ilyen esetben pl vissza se igazolok (ha megadom a facebookomat valakinek, és bejelöl, és nem akarok vele beszélni).

2016. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy kifejtetted.


Igen ez az utolsó sor a rejtély nekem..

2016. ápr. 14. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!