Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vagyok ennyire kívánós?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire kívánós? A munkára is alig tudok koncentrálni?!

Figyelt kérdés

25 vagyok, együtt lakom a bnőmmel.

átlag 2 heti egyszer van szex.

kevés, kevés de ez van. :/

naponta könnyítek magamon 1-2x de még így is a munkahelyemen alig tudok figyelni a munkára, folyton a szexen, csajokon jár az eszem.

Elkalandozok, stb.

de nem értem miért van ez, nem vagyok már 15.

mit tegyek, hogy lenyugodjak kicsit?



2016. ápr. 12. 09:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok. Nemrégen veszitettem el a szüzességemet. De én azert Megnyugodtam egy kicsit, tudok a tanulásra koncentrálni jobban. Persze ha rendszeresen csinálnám, lehet hogy kívánnám en is ugy mint te. De én egyelore megnyugodtam hogy megtudtam hogy milyen legalabb.
2016. ápr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Itt a tavasz, dagad a... Tudod. :) Nekem is megnőtt most a libidóm. Biztos párzási időszak van. :) Ránts rá melóban is. Amúgy megőrülnék, ha az asszonnyal élnék, és csak két hetente lenne kufirc. Legalább megoldhatná máshogy
2016. ápr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy már 15, de még csak 25 vagy és nem 50.

NA szerinted miért van?

Normális igényekkel rendelkező férfi vagy. Ezért van. Barátnőd meg nem szexel veled eleget.

4 lehetőséged van.

Marad minden így és sűrűn fogsz rárántani.

Megcsalod így a masztinál jobbat kapsz, de tükörbe is kell nézned.

Elhagyod és olyat keresel aki az ágyban is megfelel neked, nem csak azon kívül. Mivel a szex is fontos része egy jól működő harmonikus boldog kapcsolatnak.

Megbeszéled vele, és vagy változik, vagy a fenti háromból lesz valamelyik.

2016. ápr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
???????????? 25, együtt laktok és 2 heti egyszer van szex???? Ezt így 60 évesen sem tolerálnám. 25 évesen, éjjel, nappal:)) Mindegy hol, mikor, elég volt egymásra nézni. Tök természetes az érzésed.
2016. ápr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne csináld magadnak annyiszor , és menni fog az többször is a barátnőddel.
2016. ápr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

igazából a bnőm nem akarja annyiszor.

mindig van kifogás stb...a kapcsolat kezdete óta így van ez szóval nem tartom furának.

más kérdés hogy tudom ez marha kevés.

szóval nem rajtam múlik h nincs több szex.

2016. ápr. 12. 12:39
 7/13 anonim ***** válasza:

Ezt h tudod..? 2 hetente 1X?

Jesszusom..

Amikor nagyon ossze veszunk van heti 1X de akkor kb egymashoz sem szolunk. De ha minden ok akkor napi 1x alap..

2016. ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

nemtudom. nepi 1 lenne a normal, de vhogy ez jön ki átlagra h 2 heti egy.

ritkán összejön heti 2-3szor, de van h 1 hónapig sincs semmi, csak maokmarcsa...:/

2016. ápr. 12. 14:10
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez Neked jo??? Te tudod..
2016. ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Majd egyszer csak jön egy tüzes maca, aki elcsavarja a fejedet és meg lesz oldva ez a gond. A mostani nődet meg simán ki fogod rúgni.

32F

2016. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!