Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is jobbak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jobbak az idősebb pasik az ágyban?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok, ha van vmi élményetek meséljétek el, milyennek éreztétek pl. idősebb pasinak milyen volt egy fiatalabb lány vagy fordítva.

2016. ápr. 11. 08:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

3 pasim volt mindegyik 40+ os volt . Abból kettő nagyon jó volt,egy nem. Mindkettő bìrta óràk hosszàig és figyeltek arra, hogy én is elmenjek többször is.

Mìg neten olvasgattam,hogy egy fiatalabb korosztàly 25-30 bìrja 10 percig ,hât kössz nem. Mondanom se kellett,hogy jót röhögtem rajta...

2016. ápr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
88%
ez hihetetlen, hogy ennyien azt gondolják, hogy egy korosztályban egyfélék az emberek... mindig az adott személy számít. rá kell figyelni, hogy hat ránk. mindegy, ha a korosztályából ő az egyetlen, aki kell nekünk, ha kell akkor kell.
2016. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
48%

Aki személyes tapaszta....

53F

2016. ápr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

...latra vágyik, írjon privátban. Ezt akartad mondani, kedves 53F?

A kérdésre: Nem merném feltétel nélkül kijelenteni, hogy jobbak. Akinek volt jó pár kapcsolata, aki megtanult a nők testén játszani, aki tud a partnerére (s mellette magára) figyelni, az jobb. Aki egy, vagy két kapcsolatot is csak véres verítékkel kapart össze, és azokban sem tanult semmit, az élhet 100 évig is, akkor se lesz jó szerető.

57F

2016. ápr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!