Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány állandóan cigis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány állandóan cigis képeket posztol, meg cigivel fotózgatja magát, akkor neki cigi fétise van?

Figyelt kérdés
Erről szól az instagramja meg minden közösségi oldala szerencsétlennek.

2016. ápr. 9. 01:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy divatdohányos, mert az "tumblis". Ennyi. Tipikus agyatlan tinilotyó, ahogy ki is találtam.

Érdekes, egy normális dohányos ismerősöm se fotózgatja magát mint egy fogyatékos, legtöbb inkább átkozza a napot, amikor rákapott erre a szarra. Majd 10 év múlva ő is fogja.

2016. ápr. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Bádoggal, vagy motorral? Hát, motorral valahogy előbb odaér az ember, ahova megy, mint bádoggal. Igaz, drágább is.
2016. ápr. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
biztos nem kapott bor szivart xd
2016. ápr. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Autóra gondoltam na. Én is 21 éves csaj vagyok, de nem fotózom magam cigivel, gondolom divat dohányos, csak mondtam van/volt ennek egy feelingje. Más a drága táskáját fotózza, más nyaralós képeket, más kaját, valaki a ruháját vagy kutyáját fotózza, ő ezt.
2016. ápr. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Autóra gondoltam na. Én is 21 éves dohányos csaj vagyok, de nem fotózom magam cigivel, gondolom divat dohányos, csak mondtam van/volt ennek egy feelingje. Más a drága táskáját fotózza, más nyaralós képeket, más kaját, valaki a ruháját vagy kutyáját fotózza, ő ezt.
2016. ápr. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Elnézést. De ebbe mi a szexuális tartalom?
2016. ápr. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Csak fel akar vágni vele. Azt hiszi, hogy mennyire menő de közbe nem látja, hogy milyen szánalmas tud lenni
2016. ápr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az orális fixáció hátrányai...
2016. ápr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
azt jelenti szeret szívni/szopni
2016. ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!