Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dom-ok! Általában hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dom-ok! Általában hogyan büntetitek ha a "rabszolgátok" engedetlen?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 8. 23:38
1 2
 1/13 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Élvezet megvonás vagy fájdalom. Ezekből meg lehet sok dolgot kitalálni.:P
2016. ápr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Azért nem rab, csak szolga. Mivel önként ajánlja fel magát.

Pl megtiltanám neki egy hónapig, hogy maszturbálhasson és normál szex sem lenne, csak a szájába kapná és a seggébe, ha bírja. Hagy szenvedjen az állandóan kívánós puncijával a szuka. ^^

Vagy kapna egy vastag vibrátort a popsijába, bekapcsolnám és leküldeném a pizzámért.

Esetleg kapna 1-1 csipeszt a nagy ajkaira, összekötném őket a harisnyájával, hogy amikor feláll húzza a punciját.

Ráadnék egy szoknyát és mehetünk sétálni.


Ilyenek

2016. ápr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
És ha fiú/férfi (lenne) az alárendelt?
2016. ápr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Jól be kell kenni a farkát szappannal, úgy hagyni egy jó ideig, aztán lemosni, és próbálkozhat bármivel az fájni fog. De az éjszaka a szekrényben is hatásos.


És fölöttem szólónak igaza van. Nem rabszolga, csak szexszolga.

2016. ápr. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónap azért sok, van akinek a pár nap megvonás is komoly büntetés.

De tényleg attól függ hogy fiú vagy lány, úgyhogy kérlek pontosítsd a kérdést és adjuk az ötleteket.

2016. ápr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Kettes szigorú vagy nem kicsit :)


Végre egy érdekes kérdés :)

Kíváncsian várom mikkel álltok elő Dom férfiak :)

2016. ápr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#5: Lány vagyok és határozottan nem egy domina!
2016. ápr. 11. 23:21
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy a nő mennyire sub és mennyire mazo.

Általában, mivel én nem vagyok nagyon szadista, inkább olyasmivel szoktam bűntetni, hogy kényelmetlen pózban erősen kikötözve otthagyom a subot egy pár órára, vagy pl. kiviszem erdőbe és kikötözöm meztelenül 2 fa közé, ha épp mazo nővel van dolgom, akkor fenekelés, csipeszek egy kötélen és azt szépen lehúzni, vagy pl csipeszek a puncira, azt vékony kötéllel összekötni a nagylábujjal, és úgy kell mennie az illetőnek pl guggolva.

29F/dom

2016. ápr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7: Akkor te akarsz ötleteket adni a Domodnak? Kis huncut, itt kigyűjtöd neki, ami neked tetszik?

Hát hol van abban a "büntetés" jelleg? Én biztos tudnám, hogy ez neked pont nem a bünti hanem a jutalomfalat, bármelyiket is választod :D

2016. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amúgy ennél a másik kérdésnél:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

én voltam a 20-as válaszoló, de a többiek (legalábbis némelyik) is egész érdekeseket sorol fel.

És ennél extrémebbet én NEM ÍROK IDE KI!! :)

2016. ápr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!