Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szeretkezés (leírásban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szeretkezés (leírásban hosszan)?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Egy 18 éves lány vagyok a barátom 22 éves lassan 2 hónapja vagyunk együtt még nem volt semmi. Viszont így lassan jó lenne ha lenne. Miatta és miattam is. Nem szeretném túl sokáig váratni mert csak vannak igényei annyi idősen, meg igazából én is kívánom őt.

Szerintetek mennyire lenne ciki ha sötétben történne meg esetleg takaró alatt?

Szopás közben a pasik mennyi durvák? (fejnyomkodás, szájba élvetés, hajtépés)

Hogy győzzem le a szégyenlősséget?

Mennyire baj ha az első alkalommal nem kapnám be neki?

Baj ha nem lennék valami aktív próbálkozni szeretnék én de csak nem vagyok profi :)

Mit várhat el tőlem?

A pasik mennyire durvák felizgulva?

Bocsi picit hosszú lett :D

Előre köszönök minden választ és tanácsot!

18/L


2016. ápr. 8. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, 18 éves lány :D!


Őszintén én szeretem a d/s játékokat. Tudok és szeretek is kemény lenni néha az ágyban.

Azonban, ha egy 0-os szűz lánnyal dobna össze a sors kockavetője, biztos hogy nagyon kíméletes lennék vele és ha vannak is vele ilyen terveim, elsőre semmit nem tennék. De még 5ödjére, 10edjére sem. Hagynám hogy szokja a helyzetet, bőven elég újszerű és változatos lenne ez számára és számomra is izgalmas lenne látni, érezni ahogy beletanul.

Türelmes lennék vele. :)

2016. ápr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előbb inkabb pettigeljetek :)

Ismerd meg a testet, mit szeret , akar kerdezd is meg tole , mikozben csokolgatod (barhol) ;)

Ha nem ismered őt , vagy még nem is lattad meztelen akkor nem fog menni elsore olyan konnyen :)

2016. ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

hát elsőnek mikor elvettem egy lány szüzességét, ő szopott le, és ott annyi is történt, mert egyelőre elégnek tartotta. aztán pár nap múlva megtörtént a dolog. Addig is naponta szopizott.


Ő akarta így, alapvetően ebben a helyzetben kompromisszum képes vagyok, neked kéne tudni mi a jó neked. Hogyan tudsz feloldódni. Ő is zavarban volt, mikor elsőnek meglátta, de így hogy már szopott előtte sokkal nyugodtabb volt mikor odakerült a sor, hogy leesett róla is a ruha.


Sötétben meg ebben az esetben végképp nem ajánlatos, én eleve rühellem a sötétben a szexet, de amúgy is jobb a fénynél csinálni ebben a helyzetben.


Te is jobban feloldodsz, hogyha egymásnak estek és látod hogy élvezi a látványod. Az meg hogy ki mennyire durva, ember válogatja, én pl. nagyon az vagyok, de nem szűz csak esetében, bár ott sem vagyok egy nagyon gyengéd típus, de valamelyest visszaveszek belőle.


A többi meg nem kérdés, mert eleinte nem fog ő irányítani orálnál, neked kellene játszanod vele. Az se gond ha bénázol csak ne fogazz. Senki nem vár el egy oboabajnokságot egyből.

2016. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, hogy haladjatok lépésről lépésre, először pettingeljetek egy keveset, jót fog tenni :) Csak mondd, hogy szeretnél lassan lefeküdni vele, de szükséged van a fokozatosságra.

Így egyrészt mindketten ki tudjátok tapasztalni, hogy mi jó a másiknak, ő (ha még nem tudja) rá fog jönni, hogy szűz vagy és finomabban bánik veled, plusz a szexnél kevésbé leszel szégyellős és jobban el tudsz lazulni.

Amiket leírtál, azokra meg nagy vonalakban annyit, hogy hacsak nem egy önző barátot választottál, aki csak magával törődik és le se szarja az érzéseidet, akkor nem kell aggódnod egyáltalán :)

Nem lesz semmiféle durvulás, meg hisztizés, hogy csak azért is le kell szopnod, meg panaszkodás, hogy nem csinálod egyből tökéletesen :)

2016. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!