Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elmenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elmenni (orál, kéz, szex)?

Figyelt kérdés
1 éve szeretkezünk a barátommal. Szex iszonyatosan jó,előtte az előjáték is,de mégsem tudok elmenni. Akár fél órán át ujjazhat/csikló nagyon élvezem és az egész testem beleremeg de semmi. Magamnak pedig egy órán át is próbálkozhatok (csikló),nem sikerül az orgazmus, pedig annyira kívánom. Egyedül elérnem csak max. A zuhanyrózsás vízsugárral sikerült. Mi lehet a baj velem? Koszi 21/L

2016. ápr. 8. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy túlzottan rágörcsölsz a dologra?
2016. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bizonyára túl nagy az akarás! "lazulj el, s tedd a rossz kedvedet félre"... illetve "próbálj meg lazítani"! ;)
2016. ápr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre nincs recept, minden lánynál máshogy van. Próbálkozzatok különböző dolgokkal, pl ingerled a csiklód miközben dug. De ha semmi nem megy, el kell fogadni.
2016. ápr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem minden nő képes rá, ne aggódj.

Nekem csak csiklóorgazmisom van

2016. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is, de hiszek abban, hogy egyszer menni fog. 18/l
2016. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. ápr. 8. 14:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Én olvastam róla, hogy a zuhanyrózsás izgatás túl erős, és hozzászokik a tested, aztán nem megy másként. Illetve olyat is olvastam, hogy mivel mi, nők tanuljuk az orgazmust, előfordul, hogy nagyon rááll a testünk alapból arra az első módra, ahogy összejött. (Amit tanúsíthatok, mert nekem pl. úgy két évig csak lovaglópózban ment úgy, hogy én irányítottam, és utána jött össze egyszer orális izgatással.)

Van a Nők Lapja Cafén egy tanácsadó, valami Edit ha jól emlékszem, egy idősebb nő, aki újságíró és szexológus, az ő rovatában olvastam a fentieket. Próbálj rákeresni, érdemes nála olvasgatni.

2016. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!