Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm elég Sub és szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm elég Sub és szereti ha uralkodnak felette az ágyban. Valami extrémebb ötlet?

Figyelt kérdés

Sok mindent kipróbáltunk már és habár kicsit tagadja, de eléggé élvezi azokat a szituációkat amikor ki van szolgáltatva és ő nem tehet ellene semmit. Én is élvezek rajta játszadozni, szóval ez nagyon is jó, de szeretek mindig új ötleteket bevonni, új dolgokat kipróbálni, erre érdekelne tőletek néhány újdonság.

Szex terén nem vagyunk szégyellősek, sok-sok-sok mindent kipróbáltunk (kikötözés, szerepjáték, idegen helyek, sok-sok féle szexjáték, mások előtt stb), szóval tényleg valami ötletes, kreatív dolog érdekelne amit ti csinálnátok egy lánnyal aki hatalmasakat tud élvezni ha valaki dominálja az ágyban.


Eresszétek tágra a fantáziátokat, megy a zöld pacsi minden perverz dologért:)

Lányok ötleteire is nagyon nyitott vagyok!



2016. ápr. 7. 09:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
66%

Miniszoknya bugyi nélkül és úgy utazni valahova.

Meztelenül zavard ki az udvarra.

Vadgesztenye (zöld, tüskés) punciba.

2016. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Horvátországban vannak helyek, ahol lehet meztelenül is kirándulgatni. (Pl. Baska-n a nud után a hegyekben az emberek fele meztelenül mászkál).

Én elmennék vele egy ilyen helyre úgy hogy valami plusz legyen rajta, amit szégyell. (pl. Nyakörv, csipesz, erényöv, felirat a testén, stb.)

2016. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom probaltatok e mar azt, hogy nem engeded elelvezni. Kezdd el izgatni, de mielott elelvezne hagyd abba, varj egy kicsit es utana addig csinald ezt amig nem konyorog neked az orgazmusert. Ugy a legizgalmasabb ha ki van kotozve es a szemeit is bekotod.


N

2022. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!