Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 évesen 9 pasi sok? (szex)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen 9 pasi sok? (szex)

Figyelt kérdés

Kettő volt komoly kapcsolat, egy meg...hát ilyen se veled se nélküled dolog..

Olyanoktól hallom vissza, hogy ribi meg hasonlók, akik soha egy szót nem váltottak velem, csak ezt megtudták... Ez tényleg ennyire gáz?


2016. ápr. 6. 22:50
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
34%
szerintem pasi vagy és unatkozol
2016. ápr. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem gáz. A szex az jó élvezd minél többször. Ha teheted miért ne.
2016. ápr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg ne törődj, azzal ki mit mond! Magad is mondtad olyanok is be-beszólogatnak, akiknek közük nincs hozzád…

Ne törődj senkivel! Csak annyit kérek, bánj ésszel, ezekkel a srácokkal. Ne bántsd meg őket. Mert ebből a kavalkádból előbb utóbb sértődés lesz….

2016. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Dugni veled és felhúzni a farkamra alkalmasnak tartanálak, de tartós kapcsolatra nem.
2016. ápr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Baromi sok. 30 évesen ilyen ütemben hol fogsz tartani? Ha elvesztetted mondjuk 16 évesen, azóta átlag 3 pasi évente, akkor 30 éves korod körül 40 felett lesz ez a szám? Vagy még több, ha a jelenből indulok ki... Pasiként biztos nem kellenél már most max egy éjszakára. Nőként meg még undorítóbb belegondolni az ilyen rongyokba... 9 pasi már most benned, a szádban, rajtad... undorító.
2016. ápr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a többi hozzászólóval...

szóba se állnék veled ha megtudnám hogy már 18 évesen 9 farok járt benned... undorítónak tartom...


Egyetértek a korábbi hozzászólóval is aki azt írta hogy hálát adok hogy olyan barátnőm van akit nem dugdostak szét előtte.. hát én is... becsülöm hogy én lehettem neki az első és azóta is együtt vagyunk...

2016. ápr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem kevés
2016. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Meg mi ez hogy ne szóljunk bele a kérdező életébe?


Hellóka, ő tette fel a kérdést itt, mert ő maga kíváncsi más emberek véleményére.

2016. ápr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Nem h sok hanem rengeteg. De ha neked így jó ha úgy beszelnek rolad h ezt a csajt simán meglehet baszni.
2016. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%
szerintem tök átlagos a mai világban :) mert hiába mondják neked most h sok ne akarja nekem senki be adni h még mindig azzal van akivel első vagy második volt az életében ....
2016. ápr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!