Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 évesen 9 pasi sok? (szex)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen 9 pasi sok? (szex)

Figyelt kérdés

Kettő volt komoly kapcsolat, egy meg...hát ilyen se veled se nélküled dolog..

Olyanoktól hallom vissza, hogy ribi meg hasonlók, akik soha egy szót nem váltottak velem, csak ezt megtudták... Ez tényleg ennyire gáz?


2016. ápr. 6. 22:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem, igen, sok.
2016. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem nem sok:) en eddig 13pasival voltam egyutt es ebből egy volt komoly es 17 eves vagyok.
2016. ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
75%
rengeteg ...
2016. ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki magat biralja el es dontse el h sok vagy nem. Masoknak amugy sincs hozza koze, ha kitudodott es nincs jobb dolguk mint a te letszamodrol beszelni.. Sok sikert nekik az elethez. (y)
2016. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
89%
egy egész életre is sok szerintem nem hogy iylen fiatalon én is riba_ncnak néznélek
2016. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
86%
nagyon sok... ilyenkor adok hálát a jó istennek, hogy olyan barátnőm van, akit előttem nem kúrtak le tucatnyian :)
2016. ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sok. De ne foglalkozz mások véleményével, ezt ajánlom legalábbis. :)
2016. ápr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
93%

Kinek mi. Szerintem 18 évesen ez baromi sok, szóval én tuti nem kezdenék veled. Nemcsak azért, mert ilyen mértékű partnernél (főleg futó kapcsolatokban) jelentős egészségügyi kockázat is van, hanem mert eléggé zavarna a tudat, hogy 18 évesen már ennyien jártak benned...

Mielőtt a szupertoleráns pontozó brigád negatív értékelésekkel halmozna el: nem mondom, hogy ne feküdjön le a fél várossal, ha úgy tartja kifinomult őrnői kedve. Csak velem ne akarjon ismerkedni. Nekem meg ehhez van jogom, drágáim. :D

2016. ápr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 után gondolkozok el, de 4 felett biztosan nem lenne semmi közöttünk.
2016. ápr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen 2 emberrel voltam együtt és soknak érzem, mert csak egyikükbe voltam szerelmes. De ez nem mások véleménye, hanem a sajátom. Ahogy te érzed. Ha egy korodbeli, nem prűd, de erkölcsös lány véleményére vagy kiváncsi...sok. Nagyon sok.
2016. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!