Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet szexi egy konzervatívan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szexi egy konzervatívan öltözködő lány?

Figyelt kérdés

Nincs dekoltázs, általában nadrágban jár és csak akkor vesz fel szoknyát, ha pl. olyan alkalom van vagy ünnepség, akkor is térdig érőt.

Akkor is lehet szexi?


2016. ápr. 5. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább vonzó.
2016. ápr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Natusia válasza:
Hmm.. Én leszbikus vagyok, de csak azért is kommentelek.Mért ne lehetne? Szerintem a titokzatosság eléggé izgato és bejövös, most nem az ha apáca az illető, de nekem bejön. De bevallom én azt szeretem ha egy lányt "meglehet rontani" kicsit , ezt ne arra értsd hogy kifosztatok vele egy boltot, hanem segitek neki hogy több önbizalma legyen. De a belső tulajdonság is eléggé lényeges, de a kérdésedre a válasz, igen lehet. 17/L/L
2016. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Nekem van egy csoporttársam aki túlsúlyos, mindig nadrágban jár, átlagosan öltözködik, de olyan szinten durván szexi kisugárzása van, hogy szerintem bárkit meg tudna fogni vele. Eszméletlenül magabiztos, gyönyörű az arca, csinos, tudja hogy bánjon a testével... Nekem negyedannyi túlsúlyom van mint neki, de hatalmas a különbség a kisugárzásunkban, már első ránézésre is.
2016. ápr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3

Az arc az első.

Szép arc még egy kis túlsúlyt is simán elvisz.

Én is ismerek ilyet. Persze ha lefogyna mégjobb nő lenne.

De így is van érdeklődő.

2016. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Csak nem úgy, ahogy a kivágott ruhások ugye. De miért ne lehetne? ha szép egy nő, mindenképp szép.
2016. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A jó nő a szexi (általában).

Csak a nők gondolják, hogy az öltözködésen sok múlik.

A férfiaknak megvan az a képessége, hogy felismerik a jó nőt kinyúlt melegítőben, szaros gumicsizmával 1 km-ről is egy futó pillantás alatt.

2016. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Konzervativan öltözködö lány nem nadrágban jár!!!!!
2016. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. :)
2016. ápr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Persze. Ha szép vagy mindegy mi van rajtad. Persze a legtöbb férfi figyelmét hamar felkelti a dekoltázs ez biztosra mondhatom, de ha visszafogottabban öltözködsz az se baj.
2016. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!