Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért pisilek be orgazmus közben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pisilek be orgazmus közben?

Figyelt kérdés
Jártam vele dokinál, azt mondta semmi gond nincs velem lent, viszont már elég kellemetlen, hogy a barátom kikászsákkal és törölközővel jön, ha szexelni akar... Pisilek is mindig szex előtt, orgazmuskor és mégsem max. 1-2 csepp jön, hanem rengeteg... folyik le az ágyról meg mindenhova...

2016. ápr. 5. 00:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem vizelet. Szerintem a barátod külön értékeli.
2016. ápr. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Akkor az nem pisi. Nem tudom a barátod mit gondol, de én személy szerint ngyon élvezném, ha ilyen barátnőm lenne. Nyilván vannak hátrányai, de megfelelő körültekintés esetén nyugodtan átadhatod magad az élvezetnek.
2016. ápr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az nem pisi :) Ne izgulj miatta, veled semmi gond nincs. :)
2016. ápr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az nem pisi.

Keress rá a neten: female ejaculation, squirting

2016. ápr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen és én is azt hittem először,hogy pisi,mert nem spriccelt úgy igazán,hanem csak úgy jött, aztán elmentem pisilni es nem jött semmi,de igazából nem is kellett,csak az hittem az, aztán olvastam erről a női ejakulációról. :)
2016. ápr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Szívesen lennék a pisid.
2016. ápr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hát a pasid helyében én elsőre felismertem volna hogy az nem pisi,pedig nem láttam még ilyen csajt élőben akinek ennyi jön.

Törölközőt azért vinnék mert azért ne a lepedő bánja annyira. De én tuti hogy lenyalogatnám rólad.

Az exem csak enyhén folyatott,de azt szívesen nyaltam róla.

2016. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem pisi hanem harralmas mennyiségű `kéjj nedv`:) ami szerintem nem baj,én szeretem;) ha szeretnél erről dumálni, írj:)
2016. ápr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!