Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 13.5 cm hosszú pénisszel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 13.5 cm hosszú pénisszel kilehet elégíteni egy nőt?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 4. 18:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
# 9, beszélj a saját nevedben. Mi lehet kielégíteni 10cm-rel? A G pont 7ccm-re van. Vékony nő vagyok, 48körül, de ha hátulról állva csinálnám semmit nem éreznék. T Véleményt kértét , azt kapott. Baj ha nem felel meg?
2016. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ekkora 13cm, kicsi ez a méret főleg ha nem tartozik hozzá egy 4,5-5cm-es vastagság. Nekem csak 3,5cm vékony, egy kész selejt ez is mint az alacsonyságom. Néhány meg meri mondani, a valódi véleményét, arról, hogy ez tényleg kicsi, a többi hazudik, hogy ó jó ez a méret. Statisztikák vannak, hogy a legtöbb megcsalt férfi a kisfarkúakból és az alacsonyakból (170-172cm) kerül ki.. miért is?? minden nő a legjobb legtökéletesebb párra törekszik, ezen a magasságot, az izmos testet és a pénisz méretét is érteni kell.. Vannak olyan dolgok, ami ezeket felülírja pl a pénz, vagyon, DE a többségnél ez nem játszik, náluk a külső elsődleges. Több volt partnerem is mondta, hogy ez kevés, exeiknek jobb, vastagabb és nagyobb volt..
2016. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A nagyobb méret előny, magasságban és péniszben is, de én hálás vagyok, hogy nekem is kicsi adatott mindkettőből, mert értékelem azt, amim van. 165 centi vagyok 14 centis pénisszel és volt és van is barátnőm és igen volt az aki megmondta, hogy ez kicsi neki és akkor mi van? Nem lehet mindenki, mindenkinek a párja. Meg kell keresni a neked passzolót.

Amúgy meg azért nem fog elküldeni egy beléd halálosan szerelmes nő, mert kicsi a péniszed, ha felizgatod és ráadásul szerelmes is beléd, akkor az érintésedtől is elélvez.

Sok sikert!

2016. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Simán elküldenek ezek. Velem megtették, nem is egyszer. A szerelem meg elmúlik, a kisfarkúság és törpeség pedig megmarad. Egyszerűen átnéznek az emberen, mintha ott se lenne. 29/f
2016. ápr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem a méret a lényeg.Ha nem az,hogy a tulaja tudja használni :)
2016. ápr. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!