Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 cm hosszú a hímtagom és 13...

15 cm hosszú a hímtagom és 13 cm vastag, ezzel ki lehet elégíteni egy lányt?

Figyelt kérdés
Még sosem szexeltem és most már ott tart a kapcsolatom a barátnőmmel, hogy mindketten szeretnénk, de én félek, hogy besülök, mert nem fogom tudni eljuttatni a csúcsra. Lányok tudnátok segíteni, hogy ez a méret elegendő? 17/F

2014. júl. 2. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen
2014. júl. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sztem elírtad. A kerülete 13 cm. A vastagsága nem lehet annyi, mert kb egy lónak van akkora :D Am ne parázz. A kicsi nem hátrány, sőt. Egy vastag hosszú nagy fájdalmat tud okozni, még egy átlagos, mint a tiéd tökéletes is lehet. És nem valószínő, hogy al első alkalommal a csúcsra juttatod. Ez sok idő, mire kitapasztalod mi és hogyan jó neki. Plusz a nők többsége csak a csikló izgatásával jut el az orgazmusig. Egyszerűen kinyalod és kész. 24/F
2014. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen a kerülete 13 cm bocsi :)
2014. júl. 2. 10:04
 4/9 anonim ***** válasza:
még kettőt is
2014. júl. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha bánni is tudsz vele, és nem csak 2 percig, akkor bőven :)
2014. júl. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, teljesen jó a méreted, nem fogsz csalódást okozni a barátnődnek, főleg, ha ügyesen is fogsz vele bánni és nem "csak" beteszed, huzogatod és kiveszed. Kényeztesd őt hosszan előtte, hogy nagyon kívánjon már akkor igazán élvezetes lesz az együttlét. :) N
2014. júl. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat most megnyugodtam. Akkor ez teljesen átlagos méret?
2014. júl. 2. 10:14
 8/9 anonim ***** válasza:
A magyar átlag asszem 14-15 cm
2014. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a méret bőven elegendő,de nem csak a méreten múlik ám az,hogy eljuttasd a csúcsra. Sőt. A technika ismerete talán még fontosabb,a jó technika aranyat ér.
2014. júl. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!