Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki az akit még izgat hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az akit még izgat hogy elvegye egy pasi szüzességét?

Figyelt kérdés
Engem nagyon izgatna ;)
2016. ápr. 3. 12:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%
Volt egy barátom, aki az első együttlétünk előtt még szűz volt és elég tapasztalatlan is. Mondjuk nekem sem volt sokkal több előéletem (a második volt ő). Engem nem a szüzessége izgatott, hanem a becses személye. :)
2016. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem sok ilyen lány lehet.
2016. ápr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#8 teljesen igaz
2016. ápr. 3. 16:17
 14/17 Mádár0218 ***** válasza:

De jó tudni vannak ilyen lányok/nők is! :D

18/F

2016. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"De jó tudni vannak ilyen lányok/nők is! :D "


Igen, névtelenül, álszent válaszokat adnak! Ha meg rájuk írsz vissza sem írnak! Az ilyenek a köcsög k...ák!

2016. ápr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha fiatal (15-18 éves) akkor engem is nagyon. 20/L
2016. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Évekig játszadoztam a gondolattal, milyen lehet elvenni egy srác szüzességét. Milyen lehet megrontani őt, határozottan megérinteni, amíg ő remeg. Már-már bakancslistás ponttá is felavanzsálódott ez az 'ártatlan' kis fantázia, azonban összejöttem egy olyan sráccal, aki már nem volt szűz, és úgy éreztem, hogy örökké együtt fogunk maradni. Mivel a megcsalást ellenzem, így ez a fantáziálgatás is a feledésbe merült egy időre. Egészen addig, amíg nem váltak külön útjaink, talán nem is gondoltam erre.

Miután drágalátos exem eltűnt, mint szamár a ködben, sok srác kezdett el ostromolni, azonban a legtöbben már túlestek a tűzkeresztségen. Sőt, páran egyenesen azt állították, hogy ők már nagyon sok nővel voltak együtt, sőt mi több - mindössze 14 évesen már milfeket döngettek. Természetesen ezeket a dolgokat sosem hittem el, mindenki szeret nagyítani.

Arra gondoltam, hogy mivel hülyék nem kellenek, talán örökre egyedül maradok. (Jó, egyedül soha - pár puha cicát mindenképp beszereztem volna magam mellé.) Erre egy szép júliusi napon találkoztam a buszmegállóban az én igaz szerelmemmel, akivel utána Facebook-on is nagyon sokat beszéltünk. Az egyik beszélgetésünk során tudjátok, mi derült ki? :) Az, hogy még szűz. Látásból is ismertem, és fene tudja miért, de azt gondoltam, hogy őt bizony már 'megrontotta' más hölgy. Képzelhetitek, mennyire örültem a hírnek. Mivel lelkileg is összeillünk, nyár végén párkapcsolatba léptünk - de személyes okokból csak később került sor az első alkalomra. Szeptemberben persze előjöttek a félelmek is, főleg egy nagy csalódás után: 'mi van, ha csak arra kelljek neki, hogy átessen velem a tűzkeresztségen, azt csókolom, ennyi volt?' Arra gondoltam, hogy még tovább kellene halasztanunk, pedig szeptember utolsó hetében már testileg is készen voltam rá.

Végül a kíváncsiságom győzött. Illetve egy párkapcsolatnak az is alappillére, hogy a bizalmad legyőzze a kételyeidet. A végén szinte már én erősködtem...

Megtettük. Az izgató fantázia a valóságban is tökéletes volt. Azzal nyilván számolni lehetett, hogy egy szűz srác még nem a legjobb az ágyban, de ettől függetlenül ez volt az egyik legmeghatározóbb szexuális élményem. Jó volt érezni, ahogy azzá a nővé válok, akire mindig is emlékezni fog - arra gondoltam, hogy ha később még meg is utál, akkor is én leszek az, aki a híres első alkalom kapcsán az eszébe jut.

Azóta is együtt vagyunk. :)


20/L

2016. máj. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!