Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki az akit még izgat hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az akit még izgat hogy elvegye egy pasi szüzességét?

Figyelt kérdés
Engem nagyon izgatna ;)
2016. ápr. 3. 12:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem. 30+N
2016. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

engem is ;)

23L

2016. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%

Én pasi vagyok, és még szűz. Nemigazán hiszem, hogy bármelyik nő örülne egy szűz férfinak, mert a nők szemében a tapasztalataim alapján az az igazi férfi, aki minél több nőt ágyba tudott vinni. Az egyik randin ezt így ahogy van a hölgy a szemembe is mondta: "Én nem is tudok férfiként tekinteni egy olyan srácra, aki 20 éves korára nem volt legalább 10 nővel."


27/F

2016. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%
Kamu :)
2016. ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Én is szívesen elvenném. 32/F
2016. ápr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
a barátomnak én vettem el s azóta gondolkodtam rajta hogy milyen lehet több fiúnak is elvenni :D szívesen megtenném megint ha úgy hozná a sors, szerintem tök jó érzés első lenni egy fiúnak ha van mellette érzelem is :) (nem kérek üzeneteket) 24N
2016. ápr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
20%

Kamu még mindig, főleg ha az ember feldob egy kerdest h "a 25+ ferfiak nem betegek mentálisan és ezért szüzek?"


általában két válasz jön: igen azok / nem ők is normálisak valszeg

De oda senki nem irja h az milyen jó dolog egy ilyen "csikót betörni" csak azt h problémásak az ilyen srácok.


Szóval kamu, de biztatásnak jó a naivaknak. :)

2016. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Attól is függ, milyen a fiú.

A kötekedő kommentek szerzői azt nézik be, hogy a nőknek általában nem az a bajuk, ha a férfi még szűz. Ha egyben vonzó is, nagyon intenzív szexuális élmény elsőnek lenni nála. Sok milf nyugaton ebből már sportot űz.

Ám ha csak amiatt szűz, mert nem kellett senkinek (és mondjuk nem saját döntésből, vagy mert ő volt túl válogatós), akkor már nem akkora buli a szűztelenítése.


Szűz fiúk, jótanács! Inkább mutassátok válogatósnak magatokat, akkor a kiszemeltetek megtiszteltetésnek veszi, hogy pont neki adjátok magatokat oda elsőnek. Vagy hivatkozzatok vallási okokra. De azt semmiképp se mondjátok, hogy még szexre se kellettetek eddig senkinek.


Gondoljatok bele, hogy nektek kellene-e egy olyan szűz nő, aki CSAK azért szűz még mindig, mert még megdugni se akarta senki?

2016. ápr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem vagy érzéelmek nélkül én nem feküdnék le nővel.
2016. ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mond csak sok privátot kaptál erre a kérdésre?
2016. ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!