Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik "csakúgy megtörtént"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik "csakúgy megtörtént"?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam már, a filmekben is teljesen természetesként nyomatják, hogy van olyan fokú vonzalom, amikor kb. a testeden kívül vagy, nem tudsz dönteni, csak úgy vonz a másik, mint a mágnes, kikapcsol az agyad, és "csak úgy megtörténik" a szex. Szándékosan nem írok szeretkezést. Ilyen van?

Én még ilyet sosem éreztem, akkor velem van a baj?


2016. ápr. 2. 17:40
1 2
 11/15 Illetlen Levesek 4 ***** válasza:
55%

Van ilyen, amikor két ember között olyan elemi vonzalom lép fel, amit nehéz szavakkal leírni. Akinél volt már ilyen, az tudja, miről beszélek, akinek nem, az csak pislog hogy én milyen hülyeségeket írok.


Lehet neki ellenállni, de nagyon nehéz. Akkor is, amikor tudja az ember, hogy nem helyes, és valaki várja haza, AKIT SZERET, mégis annyira vonzza a helyzet. Akkor is, ha ő egyénként "nem olyan".


Biokémiai magyarázat: feromonok.

2016. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
33%

Kevés embernek adatik meg. Kinek szerencse, kinek nem...

De hogy elképesztő, pótolhatatlan, felemelő, letaglózó csoda, az biztos. Aki a bankrablással vetette össze, annak gőze sincs hogy miről beszél!!!

2016. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Létezik ilyen, velem is megtörtént. Akarom mondani már egy éve tart.
2020. dec. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha nemakarod NINCS ilyen!

Ezen jólenne ha elgondolkozna mindenki.

Ha nemakarsz valamit, megteszed?

2020. dec. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pedig én a 7. válaszolóval értek egyet. Ez a "jaj, csak megtörtént" gondolatmenet azért veszélyes, mert tökéletesen alkalmas a nemi erőszak legitimizálására is.
2020. dec. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!