Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik "csakúgy megtörtént"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik "csakúgy megtörtént"?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam már, a filmekben is teljesen természetesként nyomatják, hogy van olyan fokú vonzalom, amikor kb. a testeden kívül vagy, nem tudsz dönteni, csak úgy vonz a másik, mint a mágnes, kikapcsol az agyad, és "csak úgy megtörténik" a szex. Szándékosan nem írok szeretkezést. Ilyen van?

Én még ilyet sosem éreztem, akkor velem van a baj?


2016. ápr. 2. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Van ... Tegnap pont ezt tortent velunk miutan szakitottunk ... Valahogy elkezdtuk nem akartuk de egyikunk se allitotta le a masikat es megtortent
2016. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Hat velem meg nem tortent meg😄 De majdnem. Ha nem jonnek be a konyhaba,hogy "itthagytam a kocsikulcsot" akkor siman. Hosszu tortenet,de igen van ilyen hidd el!
2016. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
De még mennyire.
2016. ápr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Persze, hogy létezik. Van egy férfi, akinek egyetlen mozdulatára/szavára/mosolyára/tekintetére elájulok, és jöhet bármi.
2016. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Igen van! Sajnos van...
2016. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Megesik
2016. ápr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Az nem csak úgy történik, hanem mindkét fél akarja és döntenek.

Ha létezne, létezne olyan is, hogy nem akartam kirabolni a bankot, de csak úgy megtörtént. Az emberek többsége egyszerűen még magának is hazudik vagy nincs is tisztában azzal, hogy mit is akar.

2016. ápr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
31%
Igen, létezik...
2016. máj. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
Az emberek különbözőek. Vannak erősebb akaratú, nagy önfegyelemmel rendelkező domináns emberek és vannak könnyen befolyásolható, akár hipnózisra is alkalmas egyének, akiknek a saját akaratát mások könnyen elnyomhatják. Akik képesek könnyen ellazulni, feladni önkontrolljukat, eljutnak egy olyan tudatállapotba, hogy nem képesek pontosan követni a külvilág történéseit. Ez a képesség bizonyos értelemben jó, pihentető érzés de a külvilág könnyen visszaélhet a kiszolgáltatottságunkkal. Éppen ez a képességünk adja nekünk a szeretkezés megnyugvást adó élményét. Az élményt legjobban csak teljes nyugalomban, ellazultan lehet átélni.
2016. máj. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
45%
Van, sajnos velem is megtorten. Amit ra par napra meg is bántam de egyreszt alkohol es szerintem főként annak a hatasra megtorten. Elotte soha nem.volt.egy ejszakasom es ezek utam sem lesz garantálom :) szerintem jobb gondolkodni mielott megteszed . Viszont hangsúlyoznám hogy az egy éjszakás sem elítélendő. :) 21\L
2016. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!