Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ti hogyan szeretitek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti hogyan szeretitek?

Figyelt kérdés
életemben először tervezek orált, a barátommal már régebb óra együtt vagyunk, és ő már szeretné,.de én félek.tőle! Hogy csináljam, hogy élvezze is, és ne legyen kellemetlen? Tapasztalatokat, tanácsokat szeretnék kèrni.

2016. ápr. 1. 08:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#9

Mennyire életszerű az, h tizenévesen amikor még nem is szexelt, akkor vesz magának egy vibrátort, h azon gyakorolja a sz"pást?! Sztem 100ezer lányból ha 1 ilyen van.

2016. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Tanácsot kért, azt megadtam. én 19 évesen szexeltem, de 17 évesen volt vibrátorom, azon is gyakoroltam, análba, punciba, orál. Életszerű, hidd el. Szerinted? Voltál 100 nővel és ebből egy mesélte el, hogy így volt? Vagy csak gondolod?
2016. ápr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na, hogy sikerült?
2016. ápr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!