Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy reagálnátok erre?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok erre? Főként nők/lányok

Figyelt kérdés
Tegnap barátnőméknél vacsoráztunk majd többször vacsora után és közben az anyja "kihívóan" viselkedett velem szemben.Nekem teljesen az jött le hogy akar tőlem valamit.Majd kiment mindenki beszélgetni ücsörögni,iszogatni is gondolom de mivel totálisan felizgultam az annyára főleg miután letapizott ezért lefeküdtünk (mi benntmaradtunk).Na most az a kérdésem hogy ti nők lányok hogyan reagálnátok erre hogyha megtudnátok,elmondaná a pasitok.,Az anyja nagyon dögös fiatalos nő. 22/F

2016. márc. 31. 13:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen szeretem
2016. márc. 31. 14:51
 12/15 anonim ***** válasza:
Aha, csak ezek szerint nem eléggé.
2016. márc. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
El ne higgyétek már.
2016. márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13-as jó lenne ha nem lenne igaz, de sajnos tényleg vannak ilyen undorító emberek...
2016. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Eh szegény csaj. A helyében nem is tudnám, hogy kitöl esik rosszabbul a dolog.a saját anyámtól vagy a barátomtól.ha nekem ilyennel állnál elö az tuti hogy az utolsó nap lenne a számodra, amikor a farkadat pisilésen kivül másra is tudod használni.A bartnöd helyében én úgy dobnálak ki ahogy illik és anyámmal se beszélnék egy jó darabig. Szomorú hogy ilyen undoritó emberek vannak.. Persze amennyiben a kérdés nem kamu
2016. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!