Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen erzes a huvelyi orgazmus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen erzes a huvelyi orgazmus?

Figyelt kérdés
Hasonlo mint a csikloi? Vagy annal sokkal jobb es erosebb? Hogy kepzeljem el?

2016. márc. 30. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez engem is erdekelne! Hallottam mar,hogy intenzivebb sokszor,mint a csikloi..es tobb ideig is tarthat.

Biztos jo lehet

2016. márc. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálod ki? :)

(Ezt akár az első válaszolótól is kérdezem)

Az ujjaddal ki tudod próbálni

2016. márc. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ezt nehéz leírni, az egész tested beleremeg elönt a melegség, óriási érzés :D
2016. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon intenzív. Nekem életemben eddig 2 volt, pedig 5 éve szexelek minimum heti 3szor. Annyira intenzív, hogy szinte magamnál sem vagyok olyankor, és utána is alig emlékszem valamire. Csak annyi marad meg hogy nagyon nagyon jó érzés és olyan mintha teljesen szét akarnék robbanni az élvezettől.
2016. márc. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én elkezdek remegni, az egész tetstem izzik és bizsergek.

De nem lehet igazán jól leírni.

2016. márc. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) de ujjal is elerheto?
2016. márc. 30. 20:10
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
A nok 75%-a nem tud elmenni huvelyi uton
2016. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Misszionarius pozban,ha nem vagyok faradt akkor el tudom erni. Parnat rakok a popom ala,es ha a parom jo gyorsan es kemenyen csinalja van egy pont amikor mintha szetrobbanna a bennem levő feszültseg. Hihetetlenul luktet,forro es nagyon nedves,es hangosan kell nyögnöm és ringatom a csipomet hozza. A csikloi is naaaagyon jo,de a huvelyi az valahogy sokkal intenzivebb!
2016. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!