Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg van olyan, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan, hogy egy nő elájul szex közben? Mert annyira jó. Vagy ez csak "legenda"?

Figyelt kérdés
Őszintén érdekel a dolog. :) És azért kérdezem mert én sajnos még csak a közelében sem voltam ilyen élménynek. Ebből kifolyólag nem értem, hogy hogy lehet,hogy van aki el is ájul. Olvastam már több helyen is.

2016. márc. 28. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokszoros orgazmus esetén előfordulhat de nem valami gyakori
2016. márc. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

kicsit be voltunk rúgva meg kapkodás volt rendesen

kutyapózba hirtelen akart bekerülni a bré egy lukba csak kissé feljebb sikerült


volt ájulás ott is :D

2016. márc. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyere próbáljuk ki. :)
2016. márc. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már többször éreztem úgy,hogy kishíján elájulok,annyira jó volt:)Ilyenkor el is szoktam sírni magam az örömtől:D

20L

2016. márc. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
a kedvesem csak majdnem. amikor már jó másfél órája szexeltünk, és ha én épp pihentem, akkor egy vibrivel izgattam, akkor a végére, ahogy elmondta ájulásközeli élménye volt.. illetve amikor láttam rajta, akkor inkább abbahagytam, a fojtogatását. bár kimondottan élvezte, s azóta is élvez tőle rendszeresen :-P
2016. márc. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem nő vagyok, de már több partnerremmel eljátszottam ezt. A trükk az, hogy előtte teljesen el kell lazítani a nőt, ennek megvannak a technikái. Utána pedig a szex során teljesen kikészíteni, sok-sok élvezés után van ilyen tünet is, hogy elájul.


Én már 3 embernél értem el és számtalannál csak azt, hogy a szex után egy darabig elvesztette a mozgáskoordinációját, nem tudott egyenesen menni, furán járt, mozgott.


Mivel az első után megijedtem, hogy ez normális/egészséges-e (a partnerem előre jelezte, hogy el fog ájulni és tényleg :P), ezért kiderült, hogy az orgazmus agyi aktivációs mintája hasonló, mint az epilepsziáé. Szinte a teljes kortex tüzel és mindenhova kiterjed... ha ez sokáig vagy nagyon intenzíven tart, ennek lehet a mellékhatása mindkettő általam leírt tünet. Konkrét kutatást nem láttam, csak elméleteket, de hihetőnek tűnik :)


Amúgy nagyon szeretem a végletekig kikészíteni a partnerem, a legjobb érzés :)

2016. márc. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Némelyeknél előfordul. Semmi különös sincs egyébként benne, hiszen ilyenkor az összes vér az altestbe szorul, a fizikai és érzelmi igénybevételtől ráadásul kapkodva, nehezen lélegzik az ember, így az agyba kevés oxigén jut.
2016. márc. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!