Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Akik szeretik a kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akik szeretik a kis péniszt, azok mit szeretnek benne?

Figyelt kérdés
Popsiba jobb a kisebb? Vagy orálhoz jobb ha nem nagy?

2016. márc. 30. 08:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
#1 te ba**zál lóval!
2016. márc. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
A páromat szeretem aki a kis pénisz végén van :) Amúgy igen,az orál is könnyebb ha nem egy anakondát kell leerőltetni a torkomon,és análnál sem okoz fájdalmat.
2016. márc. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
oralnal kifejezetten jobb a kissebb
2016. márc. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Mekkora az ami még a kisebb kategóriába tartozik?
2016. márc. 30. 09:13
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

12cm hosszúság alatt kicsi 8cm alatt (persze mindkettő merev állapotban) már mikropénisz.

De a vastagság a fontosabb.

2016. márc. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Órák könnyebb. Még nagyon cuki! 😊
2016. márc. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#8: orál könnyebb. Meg nagyon cuki! 😊
2016. márc. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

Mert édes. ^^ Nem is akarok már nagyot, pedig amikor először voltam kisebbel, akkor nem hittem, hogy tetszeni fog. De mostmár nem vágyom vissza a nagyobb farkakhoz, és nagyon remélem, ha lesz férjem, kicsi lesz a fütyije (amúgy a kicsi nálam kb. 10-11 cm volt, a nagyok meg mondjuk 15-16, de vastagabbak is voltak).

A nagynál mindig fájt utána egy fél napig, és utáltam azt az érzést, hogy "na, ma is megdugtak", és másnap vagy pár óra múlva nem is akartam. A kis cuki picikével egy percig nem fájt utána, és jöhetett is a következő menet, amint újra állt.

Kutyapóz az borzalmas volt a nagyobbakkal, kisebbel tökéletes. :)

Orális szexnél majdnem megfulladtam az egyik pasimnál, mert nem elég, hogy vastag volt, de még mozgott is, mintha dugna. Észre sem vette, hogy már kékül a fejem kb. :D Nem is szerettem szpni, míg a kicsit simán elnyeltem erőlködés nélkül, és az neki is jó érzés.

A popsit még nem próbáltam ki, de csakis kis farkúval próbálnám, ha egyszer akarnám.

Szóval ennyi. :)) Levelet nem kérek, mert magvan még az én kis picikém. ;)

2016. márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%

Édes? és az édestől fogok elélvezni??

Véleményt kértél. nekem nem kellene kicsi.

2016. márc. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az anàl es oral jobb kisebbel viszont punciba jobb a nagyobb
2016. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!