Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit gondolnátok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Ha összejönnétek egy lánnyal , akkor mit gondolnátok róla, ha kiderül, hogy a szüzességét nem egy szerelmi kapcsolatban veszítette el, hanem mondjuk egy barátjával, ismerősével? Tehát nem egy vadidegennel, hanem azért olyannal akit ismert, viszont mégsem fűződött hozzá mélyebb érzelme.

2016. márc. 29. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmit, mert én sem kapcsolatban vesztettem el.
2016. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmi rosszat nem gondolnék
2016. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmi extrát.
2016. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
miért érdekeljen engem hogy kivel vesztette el a szüzességét, ha egyébként velem meg megtalálta a boldogságot ?:)
2016. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát jobban örülnék, ha legalább egy kapcsolatot megvárt volna legalább elsőre, még ha nem is halálosan szerelmes, de legalább nem egy vadidegen kúrta meg egy diszkóban. Ha nem csalt meg vele senkit és nem csalt meg soha senkit akkor annyira nem gáz. Amúgy nekem is van egy pont ilyen osztálytársam.
2016. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha neked ez egy kellemes élmény volt,akkor jól döntöttél,és ez a lényeg.Nincs ebben,semmi elítélendő.
2016. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem a múltja érdekel.
2016. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Az, hogy ha ő maga nem tartotta többre magát annál, hogy szerelemben veszítse el, akkor ne várja el tőlem, hogy én többre tartsam.
2016. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tökmindegy.
2016. márc. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gondolom azt gondolnám, hogy jófej, vagy kedves, vagy értelmes, vagy jól néz ki, stb... ha összejöttem vele. De csak tipp
2016. márc. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!