Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a férfiaknak nem izgató?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a férfiaknak nem izgató?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném a párom heréjét nyalogatni,húzogatni óvatosan orális szex közben, de nem engedi soha, azt mondja nem jó érzés. Pedig nagyon óvatos vagyok mindig, de nem érdekli... Nyilván nem erőltetem rá, csak nem értem, hogy miért nem jó ez neki. 18/L
2016. márc. 28. 14:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Biztos van aki nem szereti, én pl. imádom, mert nagyon jó érzés.
2016. márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint izgató ;) Ha közben v*ri a lány hamarabb elmegyek...de a párod nem kedveli ezek szerint :) F/25
2016. márc. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az izgatóbb,ha szopás megmarkolod.
2016. márc. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De hogyan csinálhatnám úgy, hogy jó legyen neki? Óvatosan nyalogatni szoktam, simogatom, beveszem a számba. Ezek rosszak? (nekem ő az első férfi az életemben)
2016. márc. 28. 14:14
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy rosszul csinálod.

Lehet hogy csak neki nem izgató ez az egész.

Ha azt mondja nem szereti, akkor ne erőltesd. Kérdezd meg mi izgatja és inkább azt csináld neki.

2016. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom.Ilyen lúzernek van nője?
2016. márc. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Mádár0218 ***** válasza:
Amiket csinálsz az jó! Én megvesznék érte! De ha valakinek nem jön be felesleges eröltetni!
2016. márc. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Te azt gondolod, hogy óvatosan vagy, de a szex hevében minden felfokozott! Lehet Ő még ezt is durvának érzi, mert az egy nagyon érzékeny terület. Vagy negatív élménye van korábbi kapcsolatából.
2016. márc. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom se szereti, mert azt mondta, nagyon érzékenyek neki a heréi, és így kicsit fáj neki, mikor ilyeneket csinálok. Lehet a te barátodnál is ez a helyzet, de ez teljesen normális. :) 18/L
2016. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 VirágésBence ***** válasza:
71%
Ha nem szeretné ne csináld, lehetséges, hogy érzékenyebb neki az a terület vagy csak egyszerűen nem izgatja a dolog, inkább csináld azt amit szeret.
2016. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!