Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés mellet fogni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés mellet fogni?

Figyelt kérdés
18/F a barátnőmmel még nem próbáltam (friss még a kapcsolat) de kíváncsi vagyok. Normális válaszokat kérek előre is köszi
2016. márc. 27. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Fogtál már vizilufit? na ahhoz hasonló
2016. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Pont olyan
2016. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Ja... Csak sokkal jobb a látvány és sokkal izgatóbb is ;-) :-D
2016. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért homoszexuális kategória? o.O
2016. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Opsz heterót akartam jelölni bocsi
2016. márc. 27. 21:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem benne van a top 10 legjobb dologban a világon.

Amúgy szopogatni még jobb, csak előre szólok!

2016. márc. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Leírhatatlan
2016. márc. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazából fizikálisan leírni nem lehet az érzést, de nagyon izgató, volt régebben olyan barátnőm, akinek szülés után eléggé megereszkedett és hát nem akarok bnkó lenni, de igazából csúnya mellei voltak, de megfogni még azt is jó volt. Aztán amikor a legutóbbi barátnőmmel először együtt voltunk, olyan sötét volt, hogy semmit nem láttam belőle, de amikor levettem róla a melltartót és megfogtam, arra gondoltam, hogy ez nem igaz, hogy lehet ilyen kemény melle, ami nem szilikon (szilikont még nem fogtam, de nem is vágyom rá).
2016. márc. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!