Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Ismerek nagyon régóta egy 15 éves lányt, aki mintha a hugom lenne, persze nincs semmit vérszerinti kapcsolat. Csak sokat játszottunk gyerekként, nem lakik messze Bp-en.

Eddig teljesen jó témák voltak, de amióta gimibe jár azóta felvetette nekem, hogy velem szeretné az első alkalmat. Napi szinten utal, félrefogalmaz dolgokat, félreérthető kifejezéseket használ. Ez mind szép és jó, egy normális srác már rég elfogadta volna az ajánlatot, de a probléma az, hogy 21 éves vagyok. Mellékesen én is szűz. De nem tudok dönteni, hogy mit tegyek.


Részleteket írok, ha kell.


2016. márc. 25. 22:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy inkább kapcsolatban, mint egy vadidegennel?

Csak ez a két lehetőség van? És a harmadik, a kapcsolat? Normális ember kapcsolatban és nem 15 évesen veszti el.....


Nem tudom, mit érezhet itt a sok fa.sz, hogy beajánlják nyugodt szívvel, hogy dugjon meg egy kislányt. Sötét népség....

Bár ebben a kategóriában az erkölcs és a józan ész fogalmát nem ismerik...

2016. márc. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem inkább kapcsolatban, hanem *inkább vele*

bocs, késő van..


előző.

2016. márc. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hih, ez picit necces. Szerintem csak aklor feküdj le vele ha többet is szeretnétek

Lakatos Vellhello.... hát ezen egy jót nevettem :D

2016. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Dr.LaDePanda ***** válasza:

ne haragudj en 19 eves vagyok te 21 es en egy 16-17 eves lanyra nem tudok ugy nezi hogy megdugjam mert az van a fejembe folyamatosan hogy 16-17 eves... es en hozzad kepest fiatal vagyok... 19 , az en szemembe undorito dolog hogy 15 evest akkarsz magadnak 21 evesen....

ha meg lenne 19-21 eves a lany te 23-25 azt mondom oke mert hiszen a 19-21 eves lany mar azert nem kislany hanem mar szinte no... de 15 eves? nalam a 17 is kislany nem hogy o ... de amugy ha a szulei ugy vannak vele hogy igen meg kellene dugnod a lany is akkarja te is akkarod te dontesed te eleted de amugy az ilyenbol lehet olyan is hogy ossze josz vele es egyutt is maradtok vagy jo sokaig vagy vegleg legalabbis szerintem ha a csaladban nezem a regi sztorikat....



lenyegeben 21 eves vagy , 15 eves kislanyon gondolkodsz meg e akkarod dugni, meg akkarod akk dugd ... te dontesed csak ha az a kicsi esely is jon tok mind1 mi a kivalto oka lehet belolle rendorsegi ugy is ha a szulei is ellened vannak (legalabbis igy tudom, ha a szulok bele egyeztek akkor nincs gond)

2016. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

És ha meg van a kölcsönös szimpátia?

És a bizalom és a felelősség?

Lehet több vagy neki mint barát

És ha szeret is mellékesen?


és neked se közömbös?


Beszéld meg vele, hogy akkor ha komolyan gondoljaés nem éjszakára kellenél neki (egy pasinál cinkebb ha egyszeri szex után hagyják ott)


ebből szép kapcsolat is lehet, ha KAPCSOLATOT akarok egymástól-


Sok sikert

2016. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!