Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Egy kis segítséget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy kis segítséget kérnék, nektek milyen lenne a tökéletes este?

Figyelt kérdés

Ma vagyunk a párommal 5 évesek és megakarom kérni a kezét! A tervem nagyon egyszerű, délután megyünk egy wellness hétvégére, hogy ott ünnepeljük meg az évfordulót! A gyűrűről semmit nem tud szóval az lesz a meglepetés a vacsora után! Az együttlétet, szexet akarom különlegessé tenni! Tippeket kérnék, hogy ti minek örülnétek, mik a "titkos" vágyaitok?!


Kort is írjatok! Előre is köszönöm!


2016. márc. 25. 07:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szórj szét rózsaszirmokat meg rakj ki pár gyertyát akár szív formában. Ezek mellé esetleg ha szeret valamilyen bórt vagy pezsgőt is szerethetsz. Szerintem az ilyen egyszerű dolgok is nagyon romantikusak.
2016. márc. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok:)


Ha előtte megmaszíroznának, azt nagyon élvezném. Persze nem arra gondolok, amikor belehalok a fájdalomtól, hanem arra a lágy, finom, erotikus masszázsra. Aztán jöhetne a kikötözés.:D Ha van rá mód. Ha nincs, akkor meg egy hatalmas szeretkezést akarnék. Semmi durvaság, semmi kicsi fájdalom, csak az érzékiség.


22/L

2016. márc. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az 1#ertek egyet. Nekem is ez lenne a romantikusabb lanykeres Szókratész meg az ágyra is szirmokat és egy plakáton a szoba végén legyen rajta hogy hozzám jössz feleségül ekkor már te előveszed a gyűrűt és rajzos a kezére és ezek után a szex is tökéletes lesz:)
2016. márc. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

gratula

az én párom is 5 év után kérte meg a kezemet az évfordulónkon, bár mi kimentünk sétálni (februárban)a pusztába. Ott még hó is volt és nagyon szép nap volt és ott kérte meg a kezemet.

Szerintem is jó ötlet a gyertyás, rózsás megoldás, halk zenével esetleg. Csak persze ezt nehéz megoldani, ahoz az kell ,hogy ne lássa ahogy ezeket megcsinálod. A masszázs sem rossz ötlet, esetleg elötte megmasszírozod majd mikor befejezted letérdelsz mellé.

2016. márc. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én csak az esti szex után adnám neki oda ...

és nagyon kitennék azért h fergetegeset élvezzen a csaj

2016. márc. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sok boldogságot nektek!


Szerintem ismered annyira a párodat, hogy érezd azt, hogy mikor kell elővenned a gyűrűt. :)

Ami pedig az együttlétet illeti, halk zenével, néhány kis mécsessel, virággal és némi gyengédséggel biztosan nem tudsz mellényúlni.

2016. márc. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!