Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges hogy valaki szerelm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy valaki szerelmes és anális szexet akar?

Figyelt kérdés
Szóval lehetséges hogy valaki szerelmét seggbe akarja dugni vagy az akkor már nem szerelem csak jó nőnek tartja meg csípi?

2016. márc. 24. 17:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ha ezt vesszük alapul férjem baromi szerelmes lehet belém.mert őt az anál kicsit sem izgatja :D

Jó tudni ezért nem tudtam rávenni..Szerelmes a drága :D

2016. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

21: LOL :D :D :D



De tényleg, én sem vágom, hogy a szexuállis szokásoknak és parafíliáknak hogy is van közük az embernek egy adott személlyel való érzelmi viszonyához. Szereti így vagy úgy vagy amúgy a szexet, ez meg amaz izgatja fel.

Ha valakibe szerelmes, nyilván vele akarja átélni azt, ami amúgy is izgatja. Vagy nem???

2016. máj. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

szeretek hullámvasutazni mert szerintem izgi, de más előtt a hullámvasút mégis olyan ciki, ezért nem viszem el magammal akit szeretek hogy együtt üljünk fel?


(palmface)

2016. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Simán voltam szerelmes, és szeretkeztem análisan a szerelmemmel. Csodálatos érzés úgy is eggyé válni vele.


30/F

2016. máj. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!