Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Józanon csak és kizáróla...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Józanon csak és kizárólag olyan lánnyal kavarnátok, aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Vagy előfordul, hogy se külsőre se belsőre nem tetszik, de mégis kavartok vele?
2016. márc. 24. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
jaaa volt mar ilyen is >
2016. márc. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már annyira kanos, hogy nem érdekelt, csak puncija legyen. Igénytelen nem volt, de külsőre nem volt az esetem. Igaz belsőre rendben volt mert már ismertük egymást és szoktunk beszélgetni, jóban voltunk aztán egy alkalommal neki sem volt senkije, nekem sem, mindketten nélkülöztünk már egy ideje és a masszírozásból kicsit több lett. :)
2016. márc. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. márc. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányoknál egy csúnyácska arcon a jó külső segíthet. Nekem szoktak tetszeni a csinos, de kifejezetten csúnya lányok is. A test ugye meg edzéssel formálható.
2016. márc. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha sehogy se jön be, akkor legfeljebb hülyéskednék vele. Bár az sem valószínű...
2016. márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem lelkileg bántani a lányokat. Nem szeretem, ha egy lány sír, főleg nem ha miattam, szóval a válaszom nem:)


De ha ő sem gondolja komolyan és amolyan csak szex és mas nem, abban az esetben a valaszom igen:)

2016. márc. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen akkor csak olyannal aki tetszik.
2016. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Józanon kizárólag azok a nők izgatják a férfit, akik tetszenek nekik. A férfiaknál a külső a legfontosabb izgalmi faktor, amíg a szexről van szó.
2016. márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!