Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm nem engedi, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem engedi, hogy elmenjek benne, még gumiban sem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

22 éves lány, 3 hónapja járunk, de már 2 hét után lefeküdtünk. Azt mondta, hogy egy pasijának sem hagyta idáig, mert nem akar még véletlenül sem terhes lenni. A fogamzásgátló pedig nem működik 100%-ban nála, valamilyen egészségügyi panasza miatt.


Kézzel, olykor szájjal ki szokott elégíteni, de sokszor azt mondja, hogy fejezzem be magamnak, fáradt. Valamint, hogy neki sincs hüvelyi orgazmusa, és nem tök mindegy, hogy milyen formában megyek el... Elég sokszor paraszt velem, gondoltam rá, hogy szakítok vele, de sajnos nagyon bele szerettem.


Mit tanácsoltok mit csináljak?



2016. márc. 23. 14:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem keress egy nőt, mert ő nem az.
2016. márc. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
ne menj el benne, szolgáld és fogadd el a parancsait
2016. márc. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha egészséges kapcsolatot szeretnél kielégítő aktusokkal megfűszerezve, akkor bocsásd útjára a leányzót és indulj zsákmányszerző körútra.
2016. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Te ki szoktad elégíteni minden alkalommal?
2016. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%

Én meg szivatnám.

Mikor éppen szopik akkor töldsd tele a száját.

Had érezze az apatej finom és meleg izét.

2016. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég érdekes.

Az még hagyán, hogy nem engedi, hogy belé élvezz mert abba van egy kis logika de az, hogy konkrétan azt mondja, hogy fejezd be magadnak... Na erre már nem tudok mit mondani

2016. márc. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Én 30 éves nőként azt mondom neked, hogy dobbants!Ez nem normális ha egy nő (?) ilyet mond a párjának.Ezerszer jobb nőt találhatsz magadnak.
2016. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Odáig még azt mondtam, hogy oké, hogy nem akar teherbe esni, viszont, kicsit fura, hogy még gumiban sem engedi az elélvezést. Viszont az, hogy "fejezd be magadnak a kielégítést, mert már fáradt vagyok" ez már több mint szánalmas és paraszt dolog (mindezek mellett).

Te tudod, hogy magadnak mi a jó, de lehet hogy most szerelmes vagy belé, de hosszú távon nem fog ez működni. Idő után rá fogsz unni, és megcsalod, mert már annyira vágysz egy igazán jó, eredeti, kiadós szexre. Vagy tovább sanyargatod magad mint egy töketlen papucs, és megfosztod magad minden jótól ami a szexet illeti.

Mondom ezt nőként.

2016. márc. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülye. Dobd ki.
2016. márc. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
Kíváncsi vagyok mit szeretsz benne. Vagy élvezed a szenvedést? Az ilyen fapi***kat kéne kérés nélkül s**gbe rakni.
2016. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!