Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasi ilyeneket írt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi ilyeneket írt azonban egy hete nem jelentkezik akkor mi van?

Figyelt kérdés

A srác 19 éves idén érettségizik, egy buliban találkoztunk ott nem nagyon beszéltünk. Másnap bejölt Fn-n és beszéltünk is. Elég érdekes témákról ilyen alap dolgok is persze előkerültek. Viszont mesélte hogy megcsalták, hogy már nem csajozik, meg hogy mindegy ki csak szeresse, és hogy 5-6 év múlva gyereket szeretne. Nem vagyok egy álom nő ő viszont sokkal jobb pasi. Azt hittem valami alakul de több mint egy hete nem írt semmit. Én nem akartam ráírni nem akarom zaklatni ilyenek, meg futni utána. Szerintetek mi lehet ebből?

18/L


2016. márc. 22. 01:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem letojik téged.

Meggondolta magát és már nem akar veled ismerkedni. Sajnos ez benne van a pakliban.

2016. márc. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, az 1-esnek igaza lehet. Neked ez rossz, de az élet nem mindig igazságos.
2016. márc. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet hogy beteg... most 1-2 hét ide vagy oda nem jelent semmit....


elhagyta a teloját, vagy tanul, vagy kikapcsolták a netet, ezért nem kell lelépni....vagy csak debis..


nem tudhatod, pár nap ismeretség után nem kell mindenről előre szólni... ha szimpi neked akkor megvárod, ha pl 1 hét 40 fokos láz miatti kimaradt jelentkezés nem fér neked bele akkor lelépsz...


persze az is lehet h nem gondolta komolyan, de ez majd a te döntésed lesz

2016. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Először érdekesnek tűnik a csaj, aztán alszom egyet felkelek es többet nem jut eszembe. Sztem írj majd rá valamikor, csak egy 2 szavas uzit max. Hátha csak elfelejtett. Nálam néha bejön ha van bátorsága a csajnak figyelmeztetni h "hé itt vagyok, dolgod van velem!"

De várj még.. Egy hét az kevés. Azt se érezze hogy nagyon oda vagy

2016. márc. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!