Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ha egy pasi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha egy pasi nem jelentkezik, és elvileg randizni akart?

Figyelt kérdés
Egy ideje beszélgetek egy pasival a facebookon. Mostanàban olyanokat csinàl, hogy több mint egy napig nem ír, a randizni hív de nem akar minél hamarabb talizni, csak huzza a napokat. Miért viselkedik így? 24/N
2015. dec. 20. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nem az elvileg nem normàlis
2015. dec. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem te vagy az egyetlen, akivel sokat beszélget és nehéz neki egyszerre a kettő, ezért hanyagol és húzza az időt. Ne így legyen, de benne van azért.
2015. dec. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, hogy nem lesz ebből semmi.Màr talizni sincs kedvem vele ezutàn.
2015. dec. 20. 10:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt velem is megcsinálta egy férfi... Lelkes volt, találkozzunk, mondjak egy időpontot arra a napra. Jó, akkor előtte lévő nap ír, hogy hogyan legyenek a részletek. 4 napra eltűnt, majd visszatért, hogy sok dolga volt, mondjak másik napot. Ajánlottam egy hétvégi késő délutánt (ez volt hétfőn), visszaírt, hogy tökéletes és eltűnt 1,5 hétre.

Ekkor már én se szerettem volna vele találkozni... Ezt felbukkanásakor meg is írtam neki (addig én is kerestem őt, látta, csak nem reagált), hogy szerintem hagyjuk ezt az erőltetést. Nem szakadt meg a szíve, mással randizott.

2015. dec. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 és az ilyen hülyékre mégis tapadnak a nők. Hihetetlen!
2015. dec. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Éppen ez az, hogy a kezdeti szimpátiát lerombolta ilyenekkel, így a legtöbb nő hagyja a fenébe az egész ismerkedést. Kinek van szüksége egy megbízhatatlan emberre?

2015. dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hány éves a pasi?
2015. dec. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!