Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz szerintetek ha 33évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz szerintetek ha 33évesen rávagyok izgulva egy 55éves nőre?

Figyelt kérdés
Egy munkatársamnőm ő szőke olyan van mit fogni rajta alkat, fiatalosan öltözködik...Szívesebben megdugnám, mint a huszonéves lányokat. Szerintem lesz is valami mert nagyonlazán beszélünk egymással már:D Kicsit olyan perverz,hogy idősebb mint anyám:D De máskor is volt,hogy megtetszettek ilyen idősebb szép nők.
2016. márc. 20. 19:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem gáz. De tisztázd le vele,hogy csak szexkapcsolat. És igen kívánják a szexet.
2016. márc. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sőt szerencsés vagy, ha tetszenek idősebb nők. Ha csak a húsz év körüliekhez vonzódnál, egy idő után nagyon nehéz lenne kedvedre való partnert találnod.
2016. márc. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
54%

Amugy anyám volt középiskolai osztalytarsanak bejöttem...ugy vettem le..Ő is 54-55 eves. Szőke hajú, Elvalt, egyedul el, nincs gyereke se...nekem is bejött talan eszre is vette, csak 1 gond volt, hogy kicsi a farkam...15/4


Ez miatt nem léptem...


28/F

2016. márc. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
utolsó: ez valami vicc? :D komolyan ezért nem próbálkoztál?
2016. márc. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
sajnos igen...pedig szinte biztos megtudtam volna fektetni...
2016. márc. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
bocs de ez iszonyat baromság. az orál minden méretnél működik. úgy sem akartatok volna tartós dolgot szóval, ha nem passzoltok dugás téren attól még lehetett volna jókat szexelni.
2016. márc. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az orál nem jön be mindenkinél, viszont 15 cm-el van rendszeresen hüvelyi orgazmusom, az nem kicsi!!!
2016. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

15/4 -es:

Üdvözöllek a klubban!

Nekem is ezek a méreteim, bár én titkolom elégé, épp hogy kerekítve ennyi mondjuk.Én se léptem sokszor emiatt.

Sokan azt mondják nem kicsi, de amikor a lány megkérdezi hogy benn van-e, az sokat elárul szerintem és akkor is amikor érzed hogy nem találod a "végét".De! így is lehet jó szex persze azért nem valami csodás érzés.az én javaslatom, akkor jó egy átlagos Nőnél ha tövig benn van és hagyod hogy így "csavargassa" miközben benne vagy, akkor érezz valamit és akkor a te közérzeted is jobb lesz.Még valami nagyon fontos, nem szabad kivetíteni a nőkre ezt a problémát, nekik is megvan a saját ugyanekkora vagy talán még nagyobb problémájuk is, csak próbáld magad megoldani, ezt mindenképp javaslom.

2016. márc. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!