Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha masszázst hirdető nő a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha masszázst hirdető nő a rosszlányokon elveszi a szüzességem, akkor nagyon rendes nő lehet nem?

Figyelt kérdés

írtam neki, hogy nagyon tetszik nekem, kívánom, és szűz vagyok 18 éves, és nem igazán szeretnék máshoz menni, mással elveszíteni csak vele...visszaírt, hogy aranyos vagyok meg hogy hívjam fel.


Amúgy tényleg nagyon tetszik nekem, szóval milyen szerencsém van nem ?


2016. márc. 19. 23:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
33%
Akkor nem csak lúzer vagy, de hülye is. Ennyit kiadni valamiért, amit ingyen is megkapsz
2016. márc. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

vki biztos megkapja, de nem én


szexhirdetők is max 15 ezret kérnek, de vmelyik kevesebbet 1 órára. Gondolom aki masszázst hirdet az is ennyit kér

2016. márc. 20. 00:50
 13/16 anonim ***** válasza:
46%
Azt csak magadnak köszönheted, hogy ekkora nyomorék vagy...
2016. márc. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Besirtam a kerdeseden kérdező xD hatalmas vagy! Igen te vagy az atya úr isten hogy bele ment xD honnan tudod hogy másnak nem adta magát oda? És azért lennél szerencsés mert pénzért kapsz nőt?
2016. márc. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Jaj de kis naív vagy!

Ha egy kisgyereknek azt mondjár, hogy a sütiből nem szabad enni de direk leteszik elé és elmennek (a gyerek egyedül marad a sütival) akkor bele fog kóstolni.

Ezek a lányok kiírhatnak akármit, lehet, hogy a fele nem igaza.

Ha meg fizettél is neki akkor meg pláne ne hidd azt, hogy ez Isten ajándéka volt

2016. márc. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Csóri gyerek azt hiszi, hogy a prostik kis tündérkék, kis angyalkák, a legjobbak a világon, nem hisztis p.csák mint azok a lányok akik nem akartak összejönni vele mert egy balf...sz. :D Jajj bele ne szeressél abba a kis ártatlan tündérkébe, akinek mellesleg rohad a bele az AIDS-től és kiröhögött miután elmentél :D Valóban nagyon rendes volt, de ennyi erővel anyukáddal is megtehetted volna, biztosan ő is rendes :)
2016. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!