Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonkét éves lány (még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonkét éves lány (még szűz), és "undorítónak" tarja az orális szexet, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Konzervatív családból jön. Félénk, visszafogott, és vallásos. Hogy ez "defektnek" számít-e, azt mindenki döntse el maga. Kedves, aranyos, és nagyon tetszik, szívesen ismerkedem vele. A kérdés, hogy mit lehet tenni, ha undorítónak tartja a sz.pást? Nyilván nagy-nagy türelemmel, odafigyeléssel közelítek felé, de hogy lehet "rávezetni"?

Lányok, ti hogyan kezdtétek el az orális szexet?


2016. márc. 17. 14:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha szűz akkor érthető, hogy tart tőle vagy fél, undorral leplezi tudat alatt. Majd eljön a 180 fokos fordulat, csak legyél türelmes.
2016. márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%

Vallásos emberrel elég nehéz rendesen beszélgetni. Mert csak Isten van és más nincs számára.

Én viszont szeretek beszélgetni, arról, hogy mi van ha egy másik bolygón is van élet, meg hasonló gondolkodtató dolgokat. Meg ugye ne paráználkodj, a szex csak szaporódásra való, tartja a vallások többsége.


Egy vallásos nem tud más nézetből megközelíteni egy dolgot, csak az ő nézete van, a többi hülye meg a gyehenna tüzében ég el. :D

2016. márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell és nem is lehet tenni. Ha ő neki nem tetszik a dolog, akkor nem fogja csinálni. Te pedig nem erőszakolhatod rá. Keress olyan valakit, akinek ugyanolyan igényei vannak az ágyban, mint neked.
2016. márc. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én mindig is szerettem de tudom, hogy vannak akik nem szeretik.

A lényeg, hogy ne erőltesd

2016. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Cseréld le
2016. ápr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!