Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Napi 2-3 szex kevés lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VirágésBence kérdése:

Napi 2-3 szex kevés lenne?

Figyelt kérdés
Felmerült bennem a kérdés egy exemmel kapcsolatban, hogy lehetséges-e, hogy van akinek napi 2-3 szex sem elég a hét minden napján és vezethet-e ez odáig, félrelépjen?

2016. márc. 15. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Nem hinnem hogy keves de en egesznap csinalnam...
2016. márc. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

VirágésBence nevű felhasználó kérdése:


Mond már meg, hogy te mi az istent csinálsz? Hülyébbnél hülyébb kérdéseket teszel fel, minden kérdésre válaszolsz, hol fiú vagy, hol lány... Egész nap ennyi dolgod van, hogy itt trollkodj????

2016. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bence rohadj meg ott ahol vagy
2016. márc. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
En mar ugxanazon a napon elmegyek mas nohoz... Eleg a napi 2-3 de nem ez fog visszatartani. Van h egy nap nem szexelek mert nincs kedvem vagy nem talaltam eleg izgato lányt. Az exek meg unalmasak... Ilyenkor megpihenek
2016. márc. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Kellenek neki a pontok 😁
2016. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A hármast választ ha tehetném többször is hasznosra értékelném :D :D :D
2016. márc. 15. 18:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Napi 2-3 szex, mindennap?

Jó sok ideje lehet az illetőnek, ha ráér egész nap reszelni...

2016. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Noren1989 ***** válasza:

#2, nyilván közös az accountja a barátnőjével. Vagy hasadt személyiség.

Kérdésedre válaszolva: igénytől függ. Akadt nekem is szexmániás barátnőm már, akinek a napi 10 is kevés volt. Egy teljes műszakra való szex....Nagy Feró bácsi nem így énekelte ám ;)

26/F

2016. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges h nem elég 2-3 szex per nap... Nekem se elég bár én nem lépnek félre... És igazából nem a szex hanem az orgazmus kell tehát masztizással megoldható a probléma... És a szexmánia sem mentség a megcsalásra... 19/L
2016. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!