Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hagyjam magam megdugatni vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam magam megdugatni vele?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy van egy kis gondunk a szexbe a parommal ,nem tud ugy megdugni,hogy el is elvezzek!

Ezert felkerestunk egy szexterapeutat aki tortenetesen egy no es a harmadik alkalom utan bejelentette ,hogy szeretne bemutatni rajtam par pozt egy felcsatizosal a pasim elott ami elvezetes lenne nekem...


2016. márc. 15. 16:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
95%

Szexterapeuta... létezik egyáltalán ilyen szakma?

Mi pontosan a végzettsége az illetőnek?

Hivatalos? Rendelője van? Államilag finanszírozott? Ha nem, ad számlát? Milyen cégnév van a számlán?


Valahol biztos utána lehet nézni ezeknek a terápiás módszereknek. Ha van ilyen, kéne, hogy írjanak róla a neten. Ha tudományosan elismert módszer, akkor nyilván hasznos is. Nézz utána ennek, és ha meggyőződtél, hogy ez orvosilag, szakmailag elfogadott módszer, akkor simán belemehetsz. Viszont az fura, hogy a "szexterapeuta" ezek szerint nem tudott meggyőzni téged a módszere helyességéről és itt kérdezősködsz.

2016. márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
93%
A pasiddal kellene megbeszélned nem idegenektől tanácsokat kérni... De ha belemész ebbe akkor ne csodálkozz h ha a pasid lefekszik mással is...
2016. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Ez nem megcsalas!

Tanacsadas bemutatassal.

A ketto nem ugyan az...

2016. márc. 20. 13:22
 24/30 anonim ***** válasza:
93%
Jók van fejezd már be. Már at elején levágtuk, hogy ez kamu.
2016. márc. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
93%
Na mi lett a vége a sztorinak?
2016. máj. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Vegul is belementem ,semmi extra...
2016. máj. 21. 22:33
 27/30 anonim ***** válasza:
79%

A szexterapeuta által elélveztél?

El tudsz menni azóta?

Nem volt megalázó hogy egy nő tornázik rajtad?

Próbáltad azóta nővel?

2016. máj. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Feszejezve ereztem magam,mert sosem voltam novel es a tudat,hogy egy no dug...

A pasim meg figyel minket eleg gaz volt elsore,de aztan a pasimat kepzeltem a helyebe es ugy mar sikerult lazulni.

Eleg sok pozban voltunk es elegge megdolgozott mire sikerult elmennem,nem mondom,hogy nem volt elvezetes mert mas egy novel egyutt lenni mint a pasimmal,de azota nem voltam lannyal...

2016. máj. 22. 17:14
 29/30 anonim ***** válasza:
93%
És volt ennek értelme abból a szempontból, hogy normál módon a pasiddal is el tudj menni?
2016. jún. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Noren1989 ***** válasza:
56%

Tehát megdugott egy nő is...a pasidnak mi előnye származott belőle? Szétmentetek azóta?


26/F

2016. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!